Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Apie mus

 

Kas yra Glaustai.lt?

 

Glaustai.lt yra nemokamas naujienų portalas, skirtas patogesniam naujienų sekimui. Portalas  suteikia galimybę pasirinkti Jus dominančias naujienų sritis ir vienoje vietoje pateikia visas, būtent Jums aktualias naujienas. Naujienos renkamos ir grupuojamos einamuoju laiku, iš daugiau nei 200 geriausių įvairios tematikos šaltinių.

 

 

Kodėl verta naudotis?

 

Kaip jau sako mūsų šūkis “Naujienos patogiau!”, pagrindinis Glaustai.lt tikslas yra padėti naujienas sekti patogiau. Tai Glaustai.lt daro patogiai pateikdamas kuo daugiau būtent Jums aktualių naujienų.

 

Glaustai.lt idėja gimė pastebėjus kiek daug laiko užima naujienų sekimas. Domintis konkrečios srities naujienomis, jas kasdien tenka sekti ne viename šaltinyje. Be to, ne visuose šaltiniuose dominančias naujienas pavyksta rasti paprastai ir greitai, o dar benaršant akys dažnai užkliūna už įdomios, bet ne visada naudingos informacijos. Taip aktualijų sekimas atima pakankamai daug mūsų brangaus laiko.

 

Naudojantis Glaustai.lt, Jums nebereikia atskiruose šaltiniuose ieškoti dominančių naujienų. Portale pažymėjus Jums aktualias naujienų sritis, viename lengvai skaitomame sąraše matomos visos būtent Jus dominančios naujienos. Taip pat, Glaustai.lt Jums turėtų patikti nes:

 

- Naudojantis Glaustai.lt galite būti tikri, kad nepraleidote nieko svarbaus - naujienas renkame einamuoju laiku, iš daugiau nei 200 geriausių įvairios tematikos šaltinių.

 

- Norimas naujienas atsirinkti labai paprasta, nes jų galite ieškoti pagal konkrečią sritį, naujumą, populiarumą, datą ir paieškos frazę.

 

- Ties kiekviena naujiena pateikiame ją paskelbusių šaltinių sąrašą, todėl labai paprasta palyginti naujienos interpretacijas skirtinguose šaltiniuose.

 

- Portalas be registracijos automatiškai įsimena visus Jūsų pasirinkimus, todėl kitą kartą grįžus iš karto vėl matysite tik Jus dominančių sričių naujienas.

 

- Naujienas pristatome net „iki durų“– užsiprenumeravę Glaustai.lt naujienlaiškį, kas rytą el. paštu gausite Jums aktualių sričių svarbiausias dienos naujienas.

 

 

Kaip naudotis?

 

Glaustai.lt yra naujienų portalas, kuris rodo tik Jūsų pageidaujamas naujienas. Norimas naujienų skiltis galima pasirinkti ties jų pavadinimu pažymėjus / atžymėjus varneles. Pavyzdžiui, jei svarbios tik verslo ir sporto naujienos, Glaustai.lt varnele pažymėkite kategorijas „Verslas“ bei „Sportas“ ir nuo to laiko tinklalapis tituliniame pateiks tik šių temų naujienas. Nerodomos kategorijų atvaizduojamos pilkai, tačiau į jas visada galite užeiti paspaudę ant norimos kategorijos pavadinimo. Glaustai.lt įsimena varnelėmis pažymėtas sritis ir kitą kartą grįžus jų nebereikia rinktis iš naujo.

 

Naujienas galite atsirinkti keliais būdais: rūšiuodami pagal naujumą ar populiarumą; pasirinkdami norimą naujienų laikotarpį, pvz.: „Praėjusi savaitė“ ar tiesiog naujienų paieškos laukelyje įvesdami ieškomą naujienų temą, pvz.: „Kedys“.

 

Glaustai.lt naujienų santrauką kasdien galima gauti ir el. paštu. Užsiprenumeravus naujienlaiškį, kiekvieną rytą siunčiamos nuorodos į svarbiausias ryto naujienas, atrinktas iš Jūsų Glaustai.lt pažymėtų skilčių. Naujienlaiškio galima bet kada atsisakyti gauto laiškio apačioje paspaudus tam tikrą nuorodą.

 

 

Ką reikėtų žinoti informacijos šaltiniams?

 

Glaustai.lt publikuojamos naujienų nuorodos ir kita informacija surenkama naudojant viešai prieinamus RSS kanalus. Savo tinklalapyje saugome ir pateikiame tik naujienų pavadinimus, įžanginius tekstus ir iliustracijas. Šių turinio elementų autorinės teisės priklauso juos RSS kanalais paskelbusiems šaltiniams – Glaustai.lt jokiomis aplinkybėmis nepretenduoja savintis ar kitaip riboti turinio autorinių teisių.

 

Naujiena susidomėjusius lankytojus nukreipiame į šaltinio puslapį ir naujieną jie skaito būtent ten. Jei šaltinis neprieštarauja, virš šaltinyje atidaryto originalaus naujienos puslapio rodome Glaustai.lt juostelę, palengvinančią lankytojų grįžimą į mūsų tinklalapį. Glaustai.lt suteikia naudą ir lankytojams, ir šaltiniams: lankytojai naujienas seka patogiau, o šaltiniai susilaukia daugiau lankytojų.

 

Naujienų publikavimas Glaustai.lt nieko nekainuoja, tačiau publikuojamus šaltinius atrenkame savo nuožiūra. Stengiamės talpinti kuo daugiau šaltinių, tačiau retais atvejais šaltinius galime atmesti dėl nekokybiško turinio ar kitų priežasčių. Jei norite, kad Jūsų turinys būtų matomas Glaustai.lt, tiesiog parašykite mums kontaktų skiltyje duotais kontaktais.

 

Norėtume atkreipti dėmesį, kad mūsų sistema teikia prioritetą šaltiniams, RSS kanaluose duodantiems nuotraukas ar turintiems detalų RSS kategorizavimą. Tokiems šaltiniams atvedame ženkliai daugiau lankytojų nei kitiems. Kviečiame kiek įmanoma daugiau detalizuoti savo RSS kanalus ir juose naujienas pateikinėti su nuotraukomis. Iš patirties galime teigti, kad tai labai padidins Jūsų naujienų populiarumą tarp tiesioginių RSS kanalo skaitytojų  ir Glaustai.lt. Taip pat prašome susisiekti pasikeitus Jūsų RSS kanalų nuorodoms, nes publikuojame beveik 700 skirtingų RSS kanalų ir neturime galimybės operatyviai pastebėti visų pasikeitimų.

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2024 Glaustai.lt.