Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Regionai

 • Kretingoje – naujas įvežtinis koronaviruso atvejis: susirgo pranciškonų vienuolis grįžęs į Lietuvą dar lankė gimines

  Kretingoje – naujas įvežtinis koronaviruso atvejis: susirgo pranciškonų vienuolis grįžęs į...

  Antradienį koronavirusas nustatytas Kretingos Viešpaties Apreiškimo vienuolyne gyvenančiam broliui pranciškonui, BNS patvirtino Nacionalinis visuomenės sveikatos centras.

  Vakar 14:04 Delfi.lt Kretinga.lt Klaipėdos apsk.
 • Atvykstantieji iš 58 labiausiai paveiktų valstybių privalės izoliuotis

  Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) atnaujino labiausiai koronaviruso infekcijos (COVID-19) paveiktų šalių sąrašą. Atvykstantiems iš jame nurodytų valstybių bus privaloma izoliacija. Sąrašas taikomas į Lietuvą grįžtantiems mūsų šalies gyventojams ir tiems užsieniečiams, kurie turi leidimą atvykti į Lietuvą. Pagal praplėstą valstybių sąrašą izoliuotis bus privaloma ir atvykstantiems iš Ukrainos, Liuksemburgo, Serbijos ir Juodkalnijos. Išsamiau »

  Vakar 10:22 Kretinga.lt Klaipėdos apsk.
 • V. Masalskis apie „koronę“, meną ir mus

  V. Masalskis apie „koronę“, meną ir mus

  „… Kur eina visos dienos mūsų?“ – į tokį pokalbį „Laiptų galerijoje“ pakvietė šiauliečius Lietuvos teatro ir kino aktorius, režisierius, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, Klaipėdos universiteto profesorius Valentinas Masalskis....

  Penktadienį 19:47 Snaujienos.lt Šiaulių apsk.
 • Baigėsi pirmieji Gyventojų iniciatyvų rinkimai

  Šiemet pirmą kartą vykusiuose Gyventojų iniciatyvų rinkimuose, Kretingos rajono gyventojai dalyvavo itin aktyviai – internetu ir popierine balsavimo kortele iš viso balsuota net 3030 kartų. Balsuodami gyventojai sprendė, kurias pačių rajono gyventojų pasiūlytas idėjas gyvenamajai aplinkai ir viešajai infrastruktūrai gerinti ir kurti, turėtų įgyvendinti Kretingos rajono savivaldybė. Rinktis jie galėjo net iš 43 reikalavimus atitikusių ir viešame balsavime dalyvavusių idėjų, kurias šiemet...

  Penktadienį 14:17 Kretinga.lt Klaipėdos apsk.
 • Globėjų diena – šventė globėjams ir vaikams

  Pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje jau trečius metus minima Globėjų diena. Ta proga Kretingos socialinių paslaugų Globos centras liepos 1 dienos popietę pakvietė esamus ir būsimus globėjus bei jų globojamus vaikus dalyvauti šventėje, skirtoje Globėjų dieną paminėti. Renginys vyko Kretingos dvaro saldaininėje, kur šventės dalyviai gamino ir vaišinosi savo pačių pasigamintais saldainiais. Išsamiau »

  Ketvirtadienį 10:55 Kretinga.lt Klaipėdos apsk.

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2020 Glaustai.lt.