Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Technologijos

 • „Mokslo sriuba“: KTU mokslininkai kuria unikalią medžiagą lėktuvams ir vėjo jėgainėms

  Kompozitinės medžiagos gaminamos stiklo ir anglies pluoštus suklijuojant polimerine derva. Kiekvienas audinys turi skirtingą raštą, todėl skirtingos ir mechaninės savybės. KTU tyrėjai ieško būdų, kaip dar labiau padidinti tokių medžiagų funkcionalumą. Pavyzdžiui, į kompozitą galima įterpti elektrai laidžių dalelių, kurios leistų įvertinti gaminio degradaciją.

  Prieš 10 val. Elektronika.lt Technologijos
 • „IT+“. Pasaulinis pripažinimas – emocinę pagalbą teikianti lietuvių sukurta programėlė

  Tarptautiniame hakatone „The Global Hack“ antrąją vietą tarp 15 tūkst. dalyvių, pateikusių savo darbus, laimėjo lietuvių komanda, sukūrusi programėlę „Act on crisis“. Ji skirta nemokamai emocinei paramai gauti iš bendruomenės ar specialistų ir yra prieinama „App Store“ ir „Google Play“. „IT+“ laidos vedėjai Saulius Jeruslanovas ir Elita Citovičiūtė pakalbino programėlės idėjos autorę Ievą Vaitkevičiūtę.

  Trečiadienį 14:23 Elektronika.lt Technologijos
 • Vandenynas miesto centre: tikroviškas bangų vaizdas Seule

  Ypač realistiškas dūžtančių bangų vaizdas Pietų Korėjos sostinėje Seule puikiai prablaško dėl karantino niekur nuvykti negalinčius žmones. Įgyvendinant šį medijų projektą (pavadinimu „Viešasis medijų menas. Banga“), virš miesto Kangnamo rajone esančios COEX prekyvietės buvo sumontuotas gigantiškų matmenų ekranas, ant kurio rodomos į stiklo užtvarką besiplakančios bangos.

  Pirmadienį 10:24 Elektronika.lt Technologijos

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2020 Glaustai.lt.