Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Technologijos

 • Kinija atliko erdvėlaivio nusileidimo aparato bandymą

  Ketvirtadienį, lapkričio 14 d., Kinijos šiaurinėje dalyje esančioje Hebėjaus provincijoje buvo sėkmingai atliktas erdvėlaivio nusileidimo aparato bandymas. Šalis ruošiasi 2020 m. nepilotuojamai tyrinėjimo misijai į Marsą. Ketvirtadienį Kinijos nacionalinės kosmoso administracijos vadovas Zhangas Kejianas pranešė, kad viskas vyksta pagal planą.

  Vakar 19:32 Elektronika.lt Technologijos
 • „IT+“: lietuvių programėlė, padedanti beglobiams gyvūnams rasti namus, stebina ...

  Apie lietuvių sukurtą mobiliąją pažinčių programėlę, kuri veikia panašiai kaip „Tinder“, tačiau skirta žmonėms surasti ne partnerius, o gyvūnus, kuriais jie norėtų rūpintis, jau rašė didieji užsienio portalai. „GetPet“ komandai – tai paspirtis plėsti savo veiklą bei toliau skatinti visuomenę atsakingiau auginti turimus gyvūnus ir pasiimti globai beglobius.

  Trečiadienį 17:31 Elektronika.lt Technologijos
 • „Mokslo sriuba“: kokia Lietuvai nauda iš kosmoso?

  Ar žinojote, kad yra Lietuva yra kosminė valstybė? Aplink Žemę skrieja Lietuvoje pagaminti palydovai, mūsų mokslininkai įgyvendina su kosmosu susijusius tyrimus, kartu su kaimynais latviais siekiame įstoti į Europos kosmoso agentūrą. Bendradarbiaudami su kitomis Europos valstybėmis galėsime tapti įspūdingų kosminių programų dalimi.

  Pirmadienį 18:13 Elektronika.lt Technologijos

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2019 Glaustai.lt.