Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Technologijos

 • Dirbtinis intelektas puikiai atkuria nuotraukas

  „nVidia“ mokslininkai pademonstravo, kaip dirbtinis intelektas atkuria nuotraukas, o rezultatas atrodo labai gerai. Dirbtinis intelektas gali užpildyti nuotraukos tuščias vietas ar trūkstamus pikselius. Kaip viskas atrodo pamatysite video.

  Prieš 9 val. Elektronika.lt Technologijos
 • „Mokslo sriuba“: dirbtinis intelektas, mėsa be skausmo ir kvapų pasaulis

  Kiekvienais metais jau tradiciškai „Mokslo sriuba“ kartu su astronomijos populiarinimo blogu Konstanta.lt organizuojame rašinių konkursą. Kviečiame visus rašyti apie mokslą! Šiais metais sulaukėme 19 darbų. Šioje laidoje sutrumpintai susipažinkime su trejais geriausiais rašiniais.

  Vakar 19:36 Elektronika.lt Technologijos
 • Kiek tikslūs žaidimuose integruoti testai?

  Jau ne vienas apžvalgininkas pastebėjo, kad žaidimuose integruoti testai neatspindi realios spartos pačiame žaidime. Nepaisant to, daugelis apžvalgininkų ir toliau naudoja integruotus įrankius, nes taip paprasčiausiai patogiau, o testai atliekami daug greičiau. „DigitalFoundry“ nusprendė panagrinėti šią temą ir patikrino kaip integruoti „Tomb Raider“ ir „Metro Last Light“ testai koreliuoja su realia sparta žaidime. Žiūrim.

  Vakar 13:26 Elektronika.lt Technologijos
 • Kinų povandeninis aparatas pagerino pasaulio rekordą

  Kinų sukurtas povandeninis aparatas „Haiyan“ pagerino pasaulinį rekordą – jis panėrė net 8 213 metrų žemiau jūros lygio. Praėjusį šeštadienį povandeninis aparatas, gabenamas po vandeniu ir ant vandens galinčiu plaukti laivu „Siangjanghong“, po nėrimo giliausioje pasaulyje – Marianų įduboje, grįžo į miestą Singdao rytinėje Kinijos dalyje.

  Vakar 07:05 Elektronika.lt Technologijos
 • Robotas IKEA kėdę surinko per 20 minučių

  Singapūre robotai įvykdė užduotį, kurios vengia daugelis žmonių – surinko IKEA baldą. Vartyti instrukcijų puslapius ir raustis po varžtų bei veržlių krūvą, norint susirinkti šios švedų gamintojos baldą, netrukus gali tapti atgyvena – prie to prisidės šio miesto-valstybės Nanjango technologijų universiteto mokslininkų pasiekimai ir technologinė pažanga.

  Antradienį 20:22 Elektronika.lt Technologijos

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2018 Glaustai.lt.