Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Laisvalaikis

 • Oskaro Koršunovo teatras sezoną baigia festivaliu „Viskas apie ją“ „

  „Moteriai niekada nebuvo suteikta teisė būti visapusišku žmogumi. Šią teisę uzurpavo vyrai. Bet dabar mes išgyvename kitus laikus. Moterų gyvenime vyksta revoliucija – jos tampa lygios su vyrais: politikoje, mene, socialiniam gyvenime. Statistiniai rodikliai vis dar vyrų pusėje, bet atotrūkis mažėja. Tampa akivaizdu, jog ateitis priklausys moterims.

  Vakar 14:07 Ore.lt Laisvalaikis
 • Laikui nepavaldūs „Queen“ hitai naujai suskambės festivalyje „Midsummer Vilnius“

  Britų roko muzikos grupė „Queen“ neabejotinai stovi geriausių visų laikų grupių olimpe. Nesvarbu kiek kartų girdėtos, dramatiškos ir įkvepiančios „Queen“ dainos tiesiog nesensta, kaskart atgimsta ir kitų atlikėjų koverių versijose. Šią vasarą liepos 15 d. Valdovų rūmų kieme „Queen“ muzika suskambės taip, kaip dar niekada neskambėjo – su didingais vargonų muzikos garsais ir atliekamos dainininko Manto Jankavičisus su grupe. Šių metų „Midsummer Vilnius“ festivalyje „Queen“ muzikai skiriamas...

  Trečiadienį 12:29 Music.lt Muzika
 • Hugleikur Dagsson atvyksta į „Devilstone“ atidaryti savo parodos

  „Sveiki. Aš esu Hugleikur Dagsson ir kuriu juokelius apie šūdus, mirtį ir kitas šeimos vertybes. Esu karikatūristas ir rašytojas. Taip pat užsiimu kitais dalykais. Nelabai domiuosi makaronais. Gimęs ir išaugintas Islandijoje. Kartą laimėjau apdovanojimą“, – taip savo tinklapyje prisistato islandų menininkas.

  Antradienį 13:47 Ore.lt Laisvalaikis
 • „Detriti Records“ – post-punk grynuolių tyrinėtojai

  [ SCROLL DOWN FOR ENGLISH VERSION ] Atvykęs iš ūkanotos apsnūdusios Šiaurės Italijos provincijos į (beveik) nemiegantį Berlyno metropolį, Davide Lace per kelis metus čia sukūrė ir išvystė vieną įdomiausių „pasidaryk pats“ įrašų leidybos kompanijų „Detriti Records“. Šis leiblas didelį […]

  Antradienį 13:34 Ore.lt Laisvalaikis
 • Without Letters debiutas po 10-ies metų scenoje

  Mūsų santykiai su Without Letters prasidėjo 2011-aisiais, kai pradedantys muzikuoti vaikinai į mūsų grotuvą atsiuntė pirmą savo dainą „Ausgeträumt“. Kiek anksčiau jie, nutaisę rūgščias minas, klausė kažkokios jaunos grupės pasirodymo ir suprato, kad tikrai nori ir gali padaryti viską geriau. Pasirinkę ne patį populiariausią kelią, Without Letters nuolat ieško naujų skambesių, ieško g-taškų tarp ir anapus žanrų, kvestionuoja klausytojo ir atlikėjo, alternatyvos ir popkultūros santykius.

  Sekmadienį 10:20 Ore.lt Laisvalaikis

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2019 Glaustai.lt.