Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Klaipėdos apsk.

 • Nenugenėti želdiniai trukdo pėsčiųjų eismui, matomumui

  Kretingos rajono savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai ragina gyventojus atkreipti dėmesį, ar šalia jų sklypų ribų pasodinti želdiniai (gyvatvorės, vaiskrūmiai, medžiai ir kt.) yra tinkamai apgenėti, ar šakos neišsikiša iš sklypo ribos, ar netrukdo pėsčiųjų eismui, nepablogina vairuotojams važiuojamosios dalies matomumo, netrukdo valyti kelio dangos. Išsamiau »

  Vakar 10:45 Kretinga.lt Klaipėdos apsk.
 • Saugantis viruso plitimo stiprinamos apsaugos priemonės viešajame transporte

  Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad saugantis koronaviruso plitimo, nuo rugpjūčio 1 d., stiprinami reikalavimai dėl apsaugos priemonių viešajame transporte. Privalomos veido kaukės ir kiti sveikatai svarbūs reikalavimai nustatyti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu. Išsamiau »

  Pirmadienį 13:28 Kretinga.lt Klaipėdos apsk.
 • Maudyklų vandens ir smėlio kokybė atitinka higienos normos reikalavimus

  2020 m. liepos mėnesio paskutinėmis dienomis buvo atlikti maudyklų vandens ir smėlio kokybės tyrimai rekreacinėse zonose, kurias yra pamėgę Kretingos rajono gyventojai ir svečiai: Kretingos Dvaro parko I-ojo tvenkinio, Padvarių tvenkinio ties Kurmaičiais, Darbėnų tvenkinio, Kašučių ežero, Juodupėnų tvenkinio, Salanto upės prie užtvankos Salantuose, Klibių tvenkinio ir Vydmantų tvenkinio. Išsamiau »

  Pirmadienį 11:13 Kretinga.lt Klaipėdos apsk.
 • Pokyčiai Europos šalių sąraše: izoliacija privaloma atvykstantiems iš Prancūzijos ir Maltos

  Sveikatos apsaugos ministerija atnaujino sąrašą valstybių, kurių piliečiai arba teisėtai jose gyvenantys asmenys gali atvykti į Lietuvą. Pablogėjus epidemiologinei situacijai Prancūzijoje, iš jos atvykstantiems nuo pirmadienio bus privaloma 14 dienų izoliacija, bet užsieniečių atvykimas ribojamas nebus. Išsamiau »

  Pirmadienį 07:43 Kretinga.lt Klaipėdos apsk.

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2020 Glaustai.lt.