Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Naujasis „Toyota Hilux“ – dar universalesnis ir stilingesnis

  „Toyota“ pristato naująjį „Hilux“: atnaujintas pikapo dizainas, po kapotu montuojamas galingas 2,8 litro variklis, o vairuotojai įvertins technologines komfortą ant asfalto ir bekelėje didinančias naujoves.

  Prieš 2 val. Elektronika.lt IT
 • „Honor Play 4“ ir „Honor Play 4 Pro“ anonsas – bekontaktis termometras ir 5G

  „Honor“ pasirengęs paversti į žaidimų įrenginį beveik bet kokį išmanųjį telefoną, tačiau tik tuo atveju, jei jų modelių asortimente yra prietaisų, turinčių aiškią orientaciją į žaidėjus. Mes kalbame apie „Play“ liniją, pasipildžiusią dviem naujais produktais „Play 4“ ir „Play 4 Pro“.

  Prieš 5 val. Elektronika.lt IT
 • Kaip tausoti „MacBook“ bateriją, ir kaip importuoti „Google Chrome“ istoriją, ...

  Kad viskas veiktų sklandžiai ir, kad „MacBook“ baterija tarnautų ilgiau, geriausias sprendimas būtų „Safari“ naudoti kaip pagrindinę naršyklę. Verta paminėti, kad į „Safari“ galima importuoti „Google Chrome“ slaptažodžius, istoriją ir daugiau.

  Prieš 7 val. Elektronika.lt IT
 • Specialistai pataria, kaip pasirūpinti telefonu vasarą

  Vasara – poilsio laikas mums ir tikras išbandymų metas mūsų išmaniesiems. Specialistų teigimu, dažniausiai vasarą dūžta įrenginių ekranai, išmanieji neįsijungia, ima strigti ar kenčia nuo drėgmės. Todėl technologijų gamintojai dalinasi patarimais, kaip telefonus apsaugoti nuo pagrindinių rizikos veiksnių: vandens, saulės ir dūžių.

  Vakar 14:57 Elektronika.lt IT
 • Kol vietos prekybininkai svarsto, lietuvių sukurtą prekybos inovaciją sėkmingai taiko estai

  Savitarnos procesų efektyvumą didinanti technologija leidžia automatiškai nustatyti ir patvirtinti pirkėjų amžių, perkant prekes su amžiaus ribojimu. Tai ne tik taupo darbuotojų darbo laiką, bet ir leidžia minėtus gaminius įsigyti be kontakto su kitu žmogumi.

  Trečiadienį 18:05 Elektronika.lt IT
 • Perkate planšetinį kompiuterį? Viskas, ką 2020 m. turi turėti šis įrenginys

  Nešiojamas kompiuteris ir išmanusis telefonas šiandien yra nepakeičiami įrankiai tiek darbui, tiek asmeniniams reikalams. Visgi tam tikrais atvejais planšetė gali būti dar geresnis pasirinkimas. Į ką verta atkreipti dėmesį, renkantis planšetę ir kokie parametrai yra svarbiausi?

  Trečiadienį 12:49 Elektronika.lt IT
 • MMD pristato naująjį „Philips 242B1V“ monitorių

  Sukurtas padėti profesionalams pagerinti produktyvumą, apsaugant slaptus duomenis ir turinį nuo nepageidaujamų stebėtojų, šis naujasis modelis pasižymi „Full HD“ raiška (1920 x 1080) ir „SmartImage“ technologija, kad vaizdas būtų kuo ryškesnis ir aiškesnis.

  Antradienį 21:12 Elektronika.lt IT
 • Štai kaip „Xiaomi“ telefone galite gyventi be šlamšto

  „Xiaomi“ yra vienas didžiausių išmaniųjų telefonų gamintojų. Šios kompanijos išmaniųjų įrenginių gerbėjų apstu ir Lietuvoje. Tad jeigu turite „Xiaomi“ išmanųjį telefoną, ši instrukcija, kaip gyventi be šlamšto telefone, jums labai pravers.

  Pirmadienį 08:12 Elektronika.lt IT
 • Laiką leidžiame lauke: 6 patarimai, kaip fotografuoti gamtą

  Šiuo metu, kai saulė kviečia pasimėgauti jos spinduliais ir nors trumpam ištrūkti iš namų, vis aktualesnė tampa laukinė Lietuvos gamta. Joje nesunku laikytis rekomenduojamo fizinio atstumo nuo kitų žmonių. Norintiems telefonu įamžinti gamtos grožį, siūloma vadovautis keliais paprastais patarimais.

  Sekmadienį 13:31 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2020 Glaustai.lt.