Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Pamirškite „.jpg“ formatą: nepriekaištingus atostogų kadrus padės užfiksuoti mažos ...

  Iš atostogų norime parvežti ne tik lauktuvių, bet ir įspūdingų kadrų, tačiau neretai įamžintos akimirkos būna ne tokios įspūdingos, kokių tikimės. Užfiksuoti profesionaliai atrodančius kadrus padės keletas paprastų fotografijos patarimų, kurie leis išnaudoti visas išmaniojo telefono kameros galimybes.

  Vakar 14:29 Elektronika.lt IT
 • Kaip apsaugoti savo verslą kibernetinių atakų akivaizdoje?

  Šią savaitę prieš Lietuvos valdžios institucijas bei privačias įmones pradėta intensyvi paskirstyta paslaugų trikdymo ataka. Nors praėjusios savaitės didžiausios atakos šiuo metu yra nebeaktyvios, didelė tikimybė, kad artimiausiomis dienomis gali padaugėti destruktyvių duomenų šifravimo, interneto svetainių turinio pakeitimo išpuolių. Todėl jei įmonėje dar nesate tinkamai pasirūpinę kibernetine sauga, turėtumėte tai padaryti nedelsiant.

  Penktadienį 18:18 Elektronika.lt IT
 • „iPhone“ atšventė 15 metų gimtadienį: pasisavintas pavadinimas, apgaulė anonso metu ir ...

  Šių metų birželio 29 d. suėjo lygiai 15 metų, kai pirmąkart istorijoje prie parduotuvių JAV nusidriekė norinčiųjų įsigyti „iPhone“ eilės. Šis ypatingą sukaktį minintis įrenginys vadinamas svarbiausiu šio amžiaus išradimu, negrįžtamai pakeitusiu mūsų kasdienybę, darbą ir pramogas. Tačiau ekspertai atskleidžia, kad po šios legendinės išmaniųjų telefonų serijos skraiste slepiasi keletas netikėtų ir tik nedaug kam žinomų faktų.

  Penktadienį 14:32 Elektronika.lt IT
 • Masinės DDoS atakos Lietuvoje gali tapti kasdienybe: kaip nuo jų apsisaugoti?

  Sudėtinga geopolitinė situacija bei vis ryškėjantis Lietuvos vaidmuo pasaulinėje skaitmeninio verslo arenoje masina programišius, kurie verslus puola nesirinkdami nei smulkiųjų, nei stambiųjų. Visgi ekspertai ramina – panikuoti neverta, nes tinkamai pasiruošus galima atremti didžiąją dalį virtualių atakų.

  Penktadienį 10:35 Elektronika.lt IT
 • „Sony“ pristato naują žaidėjams skirtų priedų seriją „INZONE“

  „Sony“ pristatė naują žaidimams skirtų aksesuarų seriją „INZONE“, kurios tikslas sustiprinti pojūčius žaidimų metu ir padėti žaidėjams dar labiau išplėsti savo galimybes. Tarp naujųjų „INZONE“ serijos įrenginių – aukštiems kompiuterinių žaidimų reikalavimams pritaikyti 27 colių įstrižainės monitoriai ir žaidimų ausinės su erdvinio garso atkūrimo ir triukšmo slopinimo funkcijomis.

  Ketvirtadienį 14:29 Elektronika.lt IT
 • Tobulo garso paieškos: jei renkatės naujas ausines, atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus

  Renkantis ausines svarbu atsižvelgti ne tik į jų dizainą, patogumą ir funkcionalumą, bet ir svarbiausią kriterijų – garso kokybę. Klausa yra pakankamai individuali, tad vienam tas pats garsas gali būti labai malonus, o kitam kelti diskomfortą. Keli paprasti, tačiau labai svarbūs ausinių parametrai leis kiekvienam pagal savo poreikius išsirinkti ausines.

  Ketvirtadienį 10:19 Elektronika.lt IT
 • „Philips monitors“ atskleidžia naują geresnio bendravimo modelį

  Platų „Philips monitors“ asortimentą papildė naujas modelis, kuris turėtų atitikti naujus vaizdo skambučių standartus: „Philips 34E1C5600HE“. Šis „Philips monitors“ modelis sukurtas atsižvelgiant į specifinius hibridinio darbo stiliaus poreikius ir iššūkius, todėl naudotojai gali dirbti namuose taip pat produktyviai, kaip ir biure.

  Trečiadienį 20:30 Elektronika.lt IT
 • Vien tik laiko patikrintų sprendimų nebeužtenka – komercinius automobilius keičia ...

  Komercinio transporto srityje konstrukcijos patikimumui visuomet buvo teikiamas didžiausias dėmesys, tad čia plačiai taikomi itin paprasti ir laiko patikrinti sprendimai. Visgi technologijų pažanga pasivijo ir lengvuosius komercinius automobilius.

  Trečiadienį 16:31 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2022 Glaustai.lt.