Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Netrukus automobilį rinksimės lyg išmanųjį telefoną – pagal programinę įrangą

  Dauguma prieš tris dešimtmečius sukurtų filmų apie ateitį prognozavo, jog mūsų laikų automobiliai ratus išmainys į reaktyvinius variklius ir gebės skraidyti gatvėmis. Deja, šiems spėjimams taip ir nebuvo lemta išsipildyti, o transporto priemonių evoliucija pasuko kiek kita linkme.

  Vakar 11:37 Elektronika.lt IT
 • Nepriekaištingam žiemos kadrui – naudingos telefono kameros funkcijos

  Užfiksuoti žiemos grožį nuotraukose nėra taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Fotografuojant šaltuoju metų laiku sunkumų kelia minusinė temperatūra, šviesos trūkumas ir sniego kuriami atspindžiai. Visgi, dabar išmaniųjų įrenginių kamerose esantys naudingi įrankiai ir funkcijos padeda įamžinti gražiausius šaltojo metų laiko vaizdus.

  Šeštadienį 17:14 Elektronika.lt IT
 • Tvarkinga ir neperpildyta elektroninio pašto dėžutė – misija įmanoma

  Į elektroninio pašto dėžutę kasdien atkeliauja ne tik svarbūs laiškai, bet ir reklaminiai pranešimai bei naujienlaiškiai. Dėl didelio srauto el. paštas greitai persipildo ir jame pasimeta visa naudinga informacija. Išmanios programėlės padės vos keliais paspaudimais užtikrinti tvarką jūsų virtualaus pašto dėžutėje.

  Penktadienį 17:18 Elektronika.lt IT
 • Beveik 50 proc. telefonų dūžta per pirmus 6 mėn. ...

  Naujausiais Lietuvos statistikos duomenimis, išmaniaisiais telefonais naudojasi net 3 iš 4 šalies gyventojų. Nors nemažai investuojama įsigyjant išmaniuosius įrenginius, ne visiems pasiseka jais naudotis be nuostolių Apie pusė žmonių, turėjusių įvykį su telefonais, ji patyrė vos per pirmuosius 6 mėnesius.

  Penktadienį 08:19 Elektronika.lt IT
 • Kaip rasti pamestą telefoną?

  Išmaniojo praradimas gali sukelti daug streso bei atnešti nemažai nuostolių, o būtent praėjus šventėms, sausio mėnesį žmonės aktyviai ieško pamestų įrenginių. Visgi netekus įrenginio neverta nusiminti – jį įmanoma surasti nuotoliniu būdu, net jei anksčiau neįdiegėte jokios specialios programėlės.

  Ketvirtadienį 20:12 Elektronika.lt IT
 • Tendencinga finansinių sukčių klasta – elektroninėje erdvėje apsimeta pirkėjais

  Finansiniai sukčiai atgaivino seną būdą kaip išvilioti pinigus iš gyventojų. Nusikaltėliai apsimeta prekių pirkėjais socialiniuose tinkluose ir skelbimo portaluose. Nusitaikę į prekių pardavėją sukčiai mėgina išgauti jo mokėjimo kortelės duomenis arba įtikinti išsiųsti vertingą prekę, pateikiant suklastotą mokėjimo už pirkinį išrašą.

  Ketvirtadienį 18:22 Elektronika.lt IT
 • 400 proc. išaugęs naudojimasis „Microsoft Teams“ paskatino sukurti naujas produkto funkcijas

  „Microsoft“ skelbia naujausią „Darbo tendencijų tyrimo“ ataskaitą „Technologijos atveria naują ateitį pirminės grandies darbuotojams“ ir pristato naujas programų „Microsoft Teams“ bei „Microsoft Viva“ funkcijas, sukurtas milijonams nuotoliniu būdu negalinčių dirbti darbuotojų.

  Ketvirtadienį 16:18 Elektronika.lt IT
 • Kada reikalingas staliukas nešiojamam kompiuteriui?

  Turite nešiojamą kompiuterį? Jį naudojate darbui, pramogoms ar viskam viename? Kad ir kokie jūsų poreikiai, labai gali būti, kad staliukas nešiojamam kompiuteriui tikrai bus naudingas. Visgi jų rinkoje yra tokia didelė įvairovė, o iš pirmos pažiūros jie visi gali atrodyti panašūs, tad tikrai daug kam gali kilti klausimas, koks gi staliukas būtų geriausias?

  Ketvirtadienį 14:20 Elektronika.lt IT
 • Susitvarkykite savo „iPhone“ namų ekraną: padės du naudingi įrankiai

  Nuosekliai palaikydami tvarką savo telefone užtikrinsite, kad visas reikalingas funkcijas pasieksite daug greičiau. Organizuoti „iPhone“ išmaniųjų telefonų namų ekranus dar niekada nebuvo taip lengva, nes tai atlikti padeda naudingi „App Library“ ir „Widgets“ įrankiai.

  Ketvirtadienį 09:50 Elektronika.lt IT
 • Išmaniuosius laikrodžius pamėgo ir senjorai: kokias galimybes jiems suteikia?

  Naujai vystomos galimybės bei išmaniųjų technologijų gamintojų kuriami produktai prisideda prie to, kad vis daugiau senjorų džiaugiasi gyvenimą palengvinančiomis išmaniosiomis technologijomis . Modernūs sprendimai ne tik praplečia kasdienio bendravimo galimybes, bet ir leidžia ilgiau palaikyti aktyvų gyvenimo būdą bei efektyviau rūpintis savo sveikata.

  Trečiadienį 20:14 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2022 Glaustai.lt.