Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Kaip sukurti „spyną“, kurios neatrakintų kibernetinis sukčius?

  Pasaulis skaitmenizuojasi ir vis daugiau kasdienių paslaugų persikelia į elektroninę erdvę. Per dieną vartotojai jungiasi nuo kelių iki keliasdešimties skirtingų paskyrų. Kibernetinio saugumo sistemos tobulėja, tačiau asmeninės paskyros saugumas priklauso ne tik nuo jos, bet ir nuo paties vartotojo sukurtos „spynos“ – paskyros slaptažodžio.

  Prieš 2 val. Elektronika.lt IT
 • BMW atnaujino X3 ir X4 modelius

  Vokietijos koncernas BMW atskleidė, kokių patobulinimų turės rudenį pasirodysiantys atnaujinti visureigiai „BMW X3“ ir „BMW X4“. Gamintojas ketina atnaujinti ne tik išorės ar vidaus dizaino detales, bet ir suteikti daugiau skaitmeninių galimybių ir sportiškumo, o visos versijos su vidaus degimo varikliu papildomai gaus „švelnių“ hibridinių technologijų.

  Vakar 14:37 Elektronika.lt IT
 • Sulenkiamieji telefonai: ar jie tokie pat patvarūs kaip tradiciniai išmanieji?

  Kiekvienas iš mūsų norime, kad telefonas net ir po ilgo naudojimo atrodytų tarsi ką tik įsigytas iš parduotuvės. Sulenkiamų telefonų dizainas yra ypatingas, tačiau tai taip pat reiškia, kad jiems reikia ypatingos priežiūros.

  Vakar 08:31 Elektronika.lt IT
 • Automobilių lempučių klastočių daugėja: kaip apsisaugoti?

  Klastotės neaplenkia ir automobilių žibintų apšvietimo sprendimų – įprastai pirkėjams siūlomos autentiškos išvaizdos lempučių klastotės, kurios yra nestandartinės, nepatikimos ir potencialiai pavojingos, deja, paprastai ne specialisto akiai sunkiai pastebimos. Ekspertai perspėja vairuotojus būti atidiems ir dalinasi patarimais, kaip klastočių išvengti.

  Pirmadienį 17:14 Elektronika.lt IT
 • Upėje plūduriuojantis išmanus būstas – ar išdrįstumėte tokiame apsistoti?

  Įsivaizduokite Nemune ar Neryje plūduriuojančius apartamentus, kuriuose apsistoję svečiai gali mėgautis tekančios upės vaizdais ir praplaukiančiais laivais. O viduje išbandyti visus išmaniojo būsto privalumus: pulteliu arba išmaniąja programėle per nuotolį valdomas žaliuzes, grindinį šildymą, apšvietimą ir vienu ekrano palietimu susikurti pageidaujamą kambario atmosferą.

  Pirmadienį 15:36 Elektronika.lt IT
 • Mitai, dažniausiai girdimi apie fotoepiliatorius

  Kiekvienai moteriai tenka stoti į kovą su nepageidaujamais plaukeliais – tam pasitelkiami patys įvairiausi depiliacijos būdai. Vienu efektyviausių metodų laikoma fotoepiliacija, kuri leidžia ilgam laikui pamiršti apie plaukelius. Visgi, toks būdas yra ganėtinai naujas, todėl nieko stebėtino, kad jį gaubia ir įvairūs realybės neatitinkantys mitai.

  Pirmadienį 11:11 Elektronika.lt IT
 • „Audi“ siūlo paslaugą, atveriančią naujas automobilio individualizavimo galimybes

  „Audi“ savo pirkėjams Lietuvoje pirmiesiems iš Baltijos šalių suteikia galimybę užsisakyti paslaugą „Functions on Demand“, kuri atveria galimybę patobulinti automobilio įrangą. Funkcijas galima užsisakyti naudojantis „myAudi“ programėle ir tai yra dar vienas didelis žingsnis į skaitmeninių paslaugų pasaulį.

  Pirmadienį 08:21 Elektronika.lt IT
 • Pasirodė šios vasaros automobilių srities naujiena – „Garmin Dash Cam“

  „Garmin“ pristatė automobilių srities naujovę – vaizdo registratorių seriją „Garmin Dash Cam“ su automatiniu vaizdo įrašymu ir „Live View“ stebėjimo galimybe, leidžiančia vairuotojams realiu laiku fiksuoti avarijas ir pavojingas situacijas kelyje.

  Sekmadienį 17:29 Elektronika.lt IT
 • Naudojatės „Apple Music“ programėle? Sužinokite kaip įjungti erdvinio garso funkciją

  „Apple“ išleido naują „Apple Music“ vartotojams skirtą erdvinio garso funkciją, „Dolby Atmos“. Pateiksime instrukciją, kaip valdyti naujas garso funkcijas, bet kuriame „iOS“ įrenginyje su „Apple Music“ prenumerata.

  Šeštadienį 17:27 Elektronika.lt IT
 • Atviroje elektros rinkoje atsidūrę didžiausi buitiniai vartotojai atskleidė dažniausiai ...

  Elektros rinkos reguliuotojui paskelbus, kad nuo liepos buitiniams vartotojams elektra brangs apie 8 proc., tai palies apytiksliai keturis iš penkių šalies namų ūkių – tuos, kuriems elektra tiekiama visuomeninio tiekėjo, o jos kaina yra reguliuojama. Buitiniai vartotojai raginami pasimokyti iš pirmame rinkos atvėrimo etape fiksuotų klaidų bei nesusipratimų.

  Penktadienį 16:22 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2021 Glaustai.lt.