Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • „Trust Bayo“: pelė, mažinanti rankų ir riešų įtampą

  Pašalinkite riešo įtampą nuo naudodami „Trust Bayo“. Vertikalus „Trust Bayo“ dizainas užtikrina, kad jūsų riešas ir ranka išliktų natūralesnėje padėtyje, palyginti su įprastomis kompiuterinėmis pelėmis. Jūs patogiai dirbsite daugybę valandų, nesijaudindami dėl rankos įtempimo.

  Vakar 16:26 Elektronika.lt IT
 • 3 sprendimai dokumentus valdyti išmaniau ir paprasčiau

  Dokumentų, verslo sutarčių ar valstybinių formų pasirašymas dažnam kelia nemenkų iššūkių. Reikia aplankyti skirtingas įstaigas, susirinkti dokumentų kopijas, jas skenuoti ir vėl siųsti. Tačiau viską galima atlikti ir namuose. Pakanka vos kelių paprastų elektroninių sprendimų.

  Vakar 12:33 Elektronika.lt IT
 • Ką daro išmanusis telefonas jums nežinant: trijų Kinijoje pagamintų 5G mobiliųjų ...

  Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto apsaugos ministerijos atliko Lietuvoje parduodamų Kinijos gamintojų „Huawei P40 5G“ , „Xiaomi Mi 10T 5G“ ir „OnePlus 8T 5G“ išmaniųjų 5G įrenginių saugumo tyrimą.

  Vakar 10:16 Elektronika.lt IT
 • Startuoja VERT elektros kainų palyginimo skaičiuoklė

  Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos įrankis – skaičiuoklė – leis patogiai ir greitai priimti sprendimą dėl elektros energijos tiekėjo. Skaičiuoklėje galima pamatyti preliminarias tiekėjų siūlomas kainas pagal suvartojamą elektros energijos kiekį.

  Antradienį 18:26 Elektronika.lt Technologijos.lt IT
 • Piniginę perkeliame į telefoną

  Piniginė – jau atgyvena, nes daugumą kortelių galite saugoti tiesiog savo telefone. Vos keliais mygtukų paspaudimais atsiskaitysite už pirkinius tiek prekybos centre ar restorane, tiek ir internete. Kaip išsaugoti korteles savo išmaniuosiuose įrenginiuose?

  Antradienį 10:19 Elektronika.lt IT
 • Sukūrė unikalią platformą grožio specialistams

  Gatvės gimnastika, IT programavimas ir grožio pasaulis – trys, iš pažiūros nesuderinamos sritys, kurias telšiškis Ignas Damunskis visgi sujungė į vieną. Iš Telšių kilęs ir dabar Ispanijoje gyvenantis vyras ne tik užsiima gatvės gimnastika, dar kitaip vadinama – parkūru, bet ir sukūrė inovatyvų įrankį grožio specialistams.

  Pirmadienį 18:43 Elektronika.lt IT
 • „Xiaomi“ pristatė naujuosius „11T“ serijos telefonus

  Kinijos kompanija „Xiaomi“ surengė spaudos konferenciją, kurios metu pristatė naujus produktus. Bene laukiamiausia bendrovės naujiena – „11T“ serijos išmanieji telefonai, kurie buvo anonsuojami jau kuris laikas.

  Pirmadienį 12:37 Elektronika.lt IT
 • Ekspertas apie šilumos siurblius: renkantis svarbiau ne namo dydis, o jo sandarumas

  Efektyvus namų šildymas yra vienas svarbiausių klausimų, kurį sprendžia besistatantys naujus namus ar renovuojantys jau turimus. Kurį laiką populiariausias pasirinkimas buvo dujinis šildymas, nemažai žmonių naudojo kieto kuro katilus, o šiuo metu dėmesys vis dažniau krypsta į šilumos siurblius.

  Sekmadienį 21:14 Elektronika.lt IT
 • Kinai pradeda pigesnių telefonų kamerų revoliuciją

  Išmaniuosius telefonus gaminanti kompanija „Infinix“ nusprendė palikti savo komforto zoną – biudžetinės ir vidutinės klasės įrenginių rinką bei pristatė naująją „Zero X“ seriją, kurioje rasime pirmuosius tris bendrovės išmaniuosius telefonus, turinčius periskopinius kameros lęšius.

  Sekmadienį 17:09 Elektronika.lt IT
 • 4 patarimai kaip teisingai prižiūrėti planšetinį kompiuterį?

  Planšetinio kompiuterio privalumai turbūt jau nieko nebestebina: galingumas, mobilumas, ekrano dydis ar universalumas, kai ši įrenginį naudojame tiek darbui, tiek ir poilsiui. Būtent šie privalumai daugeliui žinomi jau seniai. Nepaisant to, planšetinių kompiuterių turėtojai vis dar susiduria su sunkumais įrenginį prižiūrint.

  Sekmadienį 13:17 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2021 Glaustai.lt.