Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • „Nokia 3.1“ atvyksta į Lietuvą

  „HMD Global“, „Nokia“ telefonų namai, šiandien paskelbė, kad naująją „Nokia 3.1“ galima apžiūrėti ir įsigyti nuo liepos 16 d. savo telekomunikacijų operatoriaus ir geriausiose elektronikos parduotuvėse.

  Prieš 9 val. Elektronika.lt IT
 • Kaip sutaupyti vietos „iPhone“ ar „iPad“ nieko neprarandant

  Yra nemažai „iOS“ naudotojų, kurie savo įrenginiuose linkę diegti įvairiausias aplikacijas, išbandyti ir palikti jas ten neliečiamas amžiams. Pas kai kuriuos „iPhone“ ar „iPad“ naudotojus tokios aplikacijos net keliauja iš įrenginio į įrenginį.

  Prieš 15 val. Elektronika.lt IT
 • „Huawei P20 Pro“ apžvalga

  Puikiai prisimenu laikus, kai daugelis mūsų išgirdę žodį „Huawei“ tik šyptelėdavo ir pabandydavo pajuokauti pakartodami itin nuvalkiotą šios kompanijos pavadinimo asociaciją su rusišku keiksmažodžiu. Įvairių ekspertų nuomonė pastarojo gamintojo atžvilgiu taip pat nebuvo optimistiška – kone visi regėjo šį rinkos naujoką kaip eilinį laimės ieškotoją, bandantį pasivyti nuvažiuojantį išmaniųjų telefonų traukinį.

  Vakar 11:26 Elektronika.lt IT
 • „Gaming“ pelė įkraunama nuo kilimėlio: „Corsair Dark Core RGB SE“ + „MM1000“ ...

  Pristatome vieną pažangiausių pelės ir kilimėlio rinkinių – „Corsair Dark Core RGB SE“ ir „Corsair MM1000“. Ir kaip jau galima atspėti, tai yra bevielė pelė, kuri yra įkraunama bevieliu būdu iš kilimėlio.

  Šeštadienį 15:17 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2018 Glaustai.lt.