Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • „Multitaskinimas“ – įgūdis, be kurio šiuolaikiniame pasaulyje neišsiversi: kas padeda ...

  Laikas šiandieniniame pasaulyje yra vienas svarbiausių resursų, o norint jį taupyti tenka išmokti vienu metu susikoncentruoti į keletą skirtingų užduočių ar veiklų. Darbe ar moksluose tai tampa išties nepamainomu įgūdžiu, kuriam verta skirti daugiau dėmesio. Štai keletas patarimų, kurie gali padėti „multitaskinti“ efektyviau.

  Prieš 2 val. Elektronika.lt IT
 • „Lenovo“ į laisvę paleido telefonų monstrą

  „Lenovo“ iškilmingai pristatė tai, ką vadinti telefonu sunkiai apsiverčia liežuvis – „Lenovo Phone Duel 2“. Šis į žaidėjus nutaikytas yra įspūdingas visomis prasmėmis – išskirtinis dizainas, dvi baterijos, dvi įkrovimo jungtys, sparčiausias procesorius, neišsemiami kiekiai atminties.

  Prieš 6 val. Elektronika.lt IT
 • Vartotojų iššūkiai perkant socialiniuose tinkluose ir skelbimų portaluose

  Pastaruoju metu prekyba socialiniuose tinkluose ir skelbimų portaluose aktyviai auga. Tokias platformas renkasi ne tik asmenys, pageidaujantys parduoti nebenaudojamus daiktus, tačiau ir prekybą vykdantys verslininkai.VVTAT primena, kokios rizikos gali kilti vartotojams perkant tokiu būdu ir kaip jų išvengti.

  Prieš 10 val. Elektronika.lt IT
 • Sukūrė neapgaunamą bekontaktį alkotesterį mobilioms darbo vietoms

  Lietuviai sukūrė mobilioms darbo vietoms skirtą neapgaunamą išmanųjį alkotesterį – įmonėms padės užtikrinti nulinės tolerancijos laikymąsi. Naujasis bekontaktis alkotesteris yra susietas su sistema, kuri per atstumą nustato blaivumą, geba atpažinti veidus ir konkretų naudojamą įrenginį, taigi, užkertamas kelias bet kokiai galimai apgaulei.

  Vakar 18:25 Elektronika.lt IT
 • Motociklų sezonas prasidėjo: ką svarbu žinoti?

  Sušilus orams motociklų vairuotojai naujam sezonui ima ruošti savo transporto priemones – vienas svarbių aspektų, kuo svarbu pasirūpinti prieš riedant į gatves – tinkama apšvietimo sistemos priežiūra. Ką reikia žinoti, norint tinkamai pasirūpinti motociklų apšvietimu ir kokių dažniausiai vairuotojų daromų klaidų vengti?

  Vakar 14:16 Elektronika.lt IT
 • Praktiniai patarimai, kaip patiems sustiprinti namų interneto ryšį

  Šiuo metu, kai daug laiko praleidžiame namuose, ypač svarbus kokybiškas ir greitas interneto ryšys. Technologijų ekspertai dalinasi naudingais patarimais, ką daryti, jei internetas stringa arba yra labai lėtas.

  Sekmadienį 15:13 Elektronika.lt IT
 • Paaiškėjo, kiek lietuviai yra linkę išleisti vaiko telefonui

  Išmaniaisiais telefonais vaikai šiandien išmoksta naudotis nuo mažų dienų, o toks įrenginys jiems suteikia naujas galimybes bendrauti, mokytis ir žaisti. Dėl to daugelis tėvų siekia pasirūpinti, kad jų atžalos turėtų patikimą išmanųjį, tačiau kartu įvertina ir į jo kainą.

  Šeštadienį 15:23 Elektronika.lt IT
 • Visagalis el. parašas – kokius „vartus“ jis atrakina?

  Per karantiną elektroninis parašas tapo kone vieninteliu raktu į sandorius ar dokumentų pasirašymą. „Tele2“ duomenys parodė, kad 2020 m. klientų, turinčių mobilųjį parašą skaičius išaugo kiek daugiau nei 20 proc. Kuo šis parašas ypatingas ir kodėl būtent juo pasirašyti dokumentus ar jungtis prie valstybinių institucijų elektroninių paslaugų yra saugiausia?

  Penktadienį 17:27 Elektronika.lt IT
 • Baigiasi darbo iš namų era, prasideda hibridinis darbas: kaip tam pasiruošti?

  endencijos rodo, jog darbuotojai ir toliau noriai rinksis darbą iš namų, net kai tai nebebus privaloma, ir jį derins su darbu biure. Ekspertai tai vadina hibridiniu darbu ir teigia, kad jam ypač svarbios bus išmaniosios technologijos. Kaip hibridinio darbo erai pasiruošti tinkamai?

  Penktadienį 11:28 Elektronika.lt IT
 • „Google Street View“ leidžia pakeliauti laiku: štai kaip tai padaryti

  Daugelis žino apie „Street View“ kaip apie naudingą „Google Maps“ savybę, leidžiančią susiplanuoti maršrutą ar pakeliauti pasaulio gatvėmis. Tačiau šiek tiek paslėpta yra miela mažytė funkcija, leidžianti keliauti laiku.

  Ketvirtadienį 18:32 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2021 Glaustai.lt.