Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • „Acer TravelMate B117-M“ apžvalga – nešiojamasis kompiuteris mokslams

  „TravelMate B117-M“ buvo sukurtas atsižvelgiant į švietimo įstaigų poreikius. „Acer“, bendradarbiaudama su „Microsoft“, atliko tyrimą tarp mokinių ir dėstytojų, ir atsižvelgdama į visus jų reikalavimus sukūrė nešiojamąjį kompiuterį su tvirtu korpusu, apsaugota nuo vandens klaviatūra ir ilgą veikimą užtikrinančia baterija.

  Prieš 9 val. Elektronika.lt IT
 • Robotas-siurblys „Electrolux PureI9“: išbadėjęs, bet bailus

  Kai gavau pasiūlymą išbandyti „Electrolux“ robotą-siurblį, po ligšiolinių bandymų patirties buvau nusiteikęs blogiausiam: gerai žinomas buitinės technikos gamintojo pavadinimas, kuomet kalbama apie robotus-siurblius, yra toli gražu ne kokybės rodiklis. Galbūt labiau priešingai. Bet juk kartais pasitaiko staigmenų.

  Prieš 12 val. Elektronika.lt IT
 • 58 proc. lietuvių pritemdo šviesą žiūrėdami filmą: 5 patarimai kaip žiūrėti filmus smagiau

  „LG Electronics“ atliktos apklausos duomenimis net 58 proc. apklaustųjų mėgsta žiūrėti filmus ir televizijos laidas pritemdytoje šviesoje arba visai be šviesos. 39 proc. respondentų atsakė žiūrėdami filmus namuose šviesos nepritemdantys.

  Vakar 18:17 Elektronika.lt IT
 • Ieškant geriausio kainos ir kokybės santykio: „Chieftec Proton“ 600 W apžvalga

  Apžvelginėdamas „Chieftec Proton“ 1000 W galios maitinimo bloką, minėjau, kad jis yra bene vienintelis maitinimo blokas pasaulyje, kuris turi visiškai nemodulinę, ir visiškai modulinę versijas. Praeitą kartą išbandę pilnai modulinį bloką, šiandien bandome nemodulinę versiją. Testui pasirinkome 600 W galios modifikaciją. Taip pat egzistuoja ir silpnesni 400 W bei 500 W nemoduliniai modeliai.

  Pirmadienį 10:36 Elektronika.lt IT
 • Kaip vienu metu perkelti kelias „iOS 11“ programėles į kitą vietą

  „Apple“ naujoje „iOS 11“ įdiegė visoje sistemoje veikiantį „pertempk ir numesk“ (drag and drop) funkcionalumą „iPad“, tačiau kai kurios iš šių galimybių prieinamos ir „iPhone“ naudotojams.

  Pirmadienį 07:22 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2018 Glaustai.lt.