Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Į kelionę elektromobiliu: primena pagrindines eksploatacijos taisykles vasarą

  Ekspertai pastebi, jog sparčiai tobulėjantys elektromobiliai jau mažai kuo nusileidžia automobiliams su vidaus degimo varikliais, vis dėlto primena keletą svarbių veiksnių, galinčių paveikti ne tik kelionių trukmę, bet ir automobilių eksploatavimo laiką.

  Prieš 3 val. Elektronika.lt IT
 • „Audi Q7“ hibridai pasiekė Lietuvą

  Lietuvą jau pasiekė atnaujintas „Audi Q7 TFSI e“ modelis – įspūdingų efektyvumo charakteristikų iš tinklo įkraunamas hibridinis automobilis, kuriame montuojama visiškai nauja baterija leis didžiąją dalį kasdienių kelionių po miestą atlikti vien elektriniu režimu.

  Vakar 20:26 Elektronika.lt IT
 • Saulės elektrinę apgadino kruša ar vėtra – ką daryti?

  Lietuvai toliau žengiant Europos žaliojo kurso kryptimi vis daugiau gyventojų ryžtasi įsirengti saulės elektrines. Ant stogų ir laukuose daugėjant saulės elementų vis aktualesnė tampa jų apsauga nuo stichijų bei kitų nelaimių, mat kartu su elektrinių skaičiumi auga ir žalų skaičius.

  Vakar 17:23 Elektronika.lt IT
 • Ar saugu plauti elektromobilius?

  Pereidami nuo tradicinių automobilių prie elektromobilių, vairuotojai susiduria su priežiūros iššūkiais – automobilių plovimo ekspertas pateikia patarimus, kaip tinkamai prižiūrėti elektromobilius.

  Vakar 08:25 Elektronika.lt IT
 • Sony pristato sekančios kartos ZV-E10 II ir E PZ 16-50MM F3.5-5. ...

  „Sony“ pristato ZV-E10 II – antrosios kartos geriausiai parduodamą beveidrodį fotoaparatą ZV-E10i. Originalusis ZV-E10 yra pagrindinis Sony ZV turinio kūrimo fotoaparatų serijos fotoaparatas – paprastas, kompaktiškas ir universalus įrankis visiems turinio kūrėjams.

  Ketvirtadienį 20:15 Elektronika.lt IT
 • „Samsung“ išplėtė išmaniųjų laikrodžių asortimentą: kartu su „Galaxy Watch7“ ...

  „Samsung“ pristatė naują išmaniųjų laikrodžių liniją, kurią sudaro „Galaxy Watch7“ ir pirmąkart serijos istorijoje debiutuojantis, dar daugiau galimybių siūlantis „Galaxy Watch Ultra“. Naujieji įrenginiai aprūpinti pažangesniais sveikatos rodiklių stebėjimo jutikliais bei „Galaxy AI“ dirbtiniu intelektu, teikiančiu suasmenintas sveikatingumo įžvalgas, taip prisidedant prie kasdienės savijautos gerinimo.

  Ketvirtadienį 17:30 Elektronika.lt Technologijos.lt IT
 • „Samsung“ pristatė „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“ išmaniuosius telefonus

  „Samsung“ pristatė šeštos kartos sulenkiamus „Galaxy“ išmaniuosius telefonus – „Galaxy Flip6“ ir „Galaxy Fold6“. Naujieji įrenginiai yra ploniausi ir lengviausi „Galaxy“ serijos istorijoje bei lanksčią formą leidžia išnaudoti dar įvairesnėms „Galaxy“ dirbtinio intelekto funkcijoms.

  Ketvirtadienį 11:47 Elektronika.lt Technologijos.lt IT
 • Karštis žudo: kaip vėsinsimės – ventiliatoriumi ar oro kondicionieriumi?

  Žiemą džiuginę langai pietinėje pusėje vasarą tampa varginančiais šildytuvais. Sako, šiluma kaulų nelaužo, tačiau medikai perspėja: karštis gali itin blogai mus paveikti, jei turime širdies ir kraujotakos sveikatos bėdų ar vargina kiti negalavimai. Apie kritusį darbingumą, kai aplink šutra, nėra ko ir kalbėti. Specialistai pataria, kada galėtų užtekti ventiliatoriaus, o kada ir kodėl geriau rinktis oro kondicionierių.

  Ketvirtadienį 08:28 Elektronika.lt IT
 • Bandymai patobulinti tobulą – labiau padeda ar trukdo saugiai vairuoti?

  Šiandien gyvename technologiniais pasiekimais stebinančiame pasaulyje, tačiau rytoj jis bus dar modernesnis, nes progresas – nuolatinis ir nenutrūkstamas procesas. Šią taisyklę galima pritaikyti ir automobiliams. Nors kartais atrodo, kad jų gamintojai jau padarė viską, jie sugeba žengti dar vieną žingsnį pirmyn ir vėl nustebinti pristatydami naujas ar dar labiau patobulintas technologijas. Tačiau kaip jos keičia vairavimą?

  Trečiadienį 20:23 Elektronika.lt IT
 • Vasarą būkite pasiekiami ir dalinkitės akimirkomis netrukdomai: mitai, susiję su telefono ...

  Gali būti, kad esate girdėję, jog telefono baterija sugenda greičiau, jei telefonas įkraunamas visą naktį arba tada, kai jį dažnai įkraunate prijungę prie kompiuterio. Iš tiesų tik vienas iš šių teiginių yra teisingas, tačiau ar žinote, kuris?

  Trečiadienį 17:33 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2024 Glaustai.lt.