Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Susipažinkite iš arčiau – geriausi šių metų sportiniai automobiliai Lietuvoje

  26-ąjį kartą surengtame „Metų automobilio“ konkurse penktadienį paaiškėjo ne tik geriausias naujas Lietuvoje pristatytas automobilis. Sportiškiausio modelio vardo nominacijos nugalėtoju tapo „Audi RS3“, kuris geriausiųjų trejetuke rungėsi su elektromobiliais „Porsche Taycan GTS Sports Turismo“ ir „CUPRA Born eBoost“.

  Vakar 14:26 Elektronika.lt IT
 • Patarimai tėvams: kaip užtikrinti, kad vaizdo žaidimai vaikams būtų saugus užsiėmimas?

  Vienas mėgstamiausių mažųjų laisvalaikio užsiėmimų dažnai yra kompiuteriniai žaidimai, tačiau jų turinys ne visada būna tinkamas nepilnamečiams. Dėl to tėvams svarbu domėtis, ką žaidžia jų vaikai, apsaugoti juos nuo žalingo turinio ir užtikrinti, kad kompiuteriniai žaidimai atžaloms būtų naudingi bei prisidėtų prie jų vystymosi.

  Vakar 08:18 Elektronika.lt IT
 • „Galaxy Flip4“ išmanusis telefonas – šio ir praėjusio amžiaus hibridas

  Nors šiais laikais gaminių pasirinkimas itin platus, naudotojai turi skirtingus poreikius ir ieško, koks įrenginys turi tokias savybes, kurios atlieptų konkrečius interesus. Kokiais parametrais pasižymi „Samsung Galaxy Flip4“ telefonas, „Galaxy Buds2 Pro“ belaidės ausinės ir „Galaxy Watch5“ išmanusis laikrodis?

  Ketvirtadienį 20:16 Elektronika.lt IT
 • Nepatikėsite, kiek bakterijų slepiasi ant jūsų išmaniojo įrenginio

  Šiemet rudeninių susirgimų gripu, ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis ir COVID-19 virusu yra daugiausia nuo 2019 m., rodo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro duomenys. Kad apsisaugotume nuo šių ligų, tapo įprasta kruopščiai plauti rankas, valyti paviršius namuose. Tačiau ar kada susimąstėte, kad daugiausia bakterijų gali kauptis ten, kur visai nesitikite – ant jūsų išmanaus telefono ekrano?

  Ketvirtadienį 14:23 Elektronika.lt IT
 • Pakelkite žaidimų garsą į naują lygį su naujomis „Philips TAG5106“ ausinėmis

  MMD džiaugiasi galėdama pranešti apie visiškai naujas aukščiausios klasės žaidimų ausines, skirtas žaidėjams, ieškantiems idealaus komforto, aukščiausios kokybės garso ir pažangių belaidžių technologijų derinio.

  Ketvirtadienį 08:12 Elektronika.lt Technologijos.lt IT
 • Ateities būstas: namą susikomplektuoji kaip automobilį, o jo vertę žinai 10 metų į priekį

  Technologijoms sparčiai keičiant pasaulį, viena sfera – nekilnojamasis turtas (NT) – liko praktiškai nepaliesta inovacijų. Tačiau pamažu situacija ima keistis ir inovatoriai skiria vis daugiau dėmesio šiai sričiai. Kviečiame susipažinti, kokios perspektyviausios NT technologijų, dar vadinamų PropTech, idėjos yra vystomos Lietuvoje.

  Trečiadienį 20:21 Elektronika.lt IT
 • Posūkių rodymas kelyje: kada privaloma, o kada gali grėsti bauda?

  Turbūt kone kiekvieną vairuotoją yra užplūdusios blogos emocijos, kai jam staigmena tapo priešais jį eisme dalyvavusio automobilio veiksmai. Laimė, jei toks manevravimas nerodant įspėjamojo posūkio signalo baigiasi laimingai ir nereikia pildyti eismo įvykio deklaracijos.

  Trečiadienį 18:19 Elektronika.lt IT
 • Dar galingesni: „Audi RS 6 Avant performance“ ir „RS 7 Sportback performance“

  Susipažinkite su galingiausiais ir greičiausiais visų laikų „RS 6“ ir „RS 7“: naujuosiuose „Audi RS 6 Avant performance“ ir „RS 7 Sportback performance“ apstu papildomų elementų, kurie išryškina modelių bruožus, o vairuotojui suteikia pliūpsnį emocijų. Galingasis 4,0 litrų V8 biturbo TFSI variklis dabar išvysto 463 kW (630 AG) galią ir 850 Nm maksimalų sukimo momentą.

  Trečiadienį 14:20 Elektronika.lt IT
 • 4 patarimai, kaip susikurti „LinkedIn“ paskyrą, kuri padės rasti norimą darbą

  Vertindami į įvairias pozicijas aplikuojančius kandidatus personalo specialistai šiandien atsižvelgia ne tik į jų atsiųstus CV, bet ir profesionalams skirto socialinio tinklo „LinkedIn“ paskyras. Dėl to įvairių sričių specialistams labai svarbu šioje platformoje save tinkamai pristatyti.

  Antradienį 20:23 Elektronika.lt IT
 • Taupu ir saugu: kokį Kalėdų apšvietimą rinktis?

  Ekspertai akcentuoja, kad sprendimus šventiniam apšvietimui būtina rinktis atsakingai ir įvertinti galimas rizikas. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, pernai vien per tris šventines dienas šalyje kilo 77 gaisrai, atlikti 73 gelbėjimo darbai. Ką būtina žinoti, renkantis kalėdinius apšvietimus, kad ne tik vaizdas džiugintų, bet būtų saugu ir dar pavyktų sutaupyti?

  Antradienį 16:51 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2022 Glaustai.lt.