Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • 7 klausimai, kurių negalima pamiršti prieš perkant naują telefoną

  Kiekvienais metais gamintojai pristato vis naujesnius ir pažangesnius išmaniuosius telefonus, tad kasmet darosi vis sunkiau atsispirti pagundai įsigyti naujutėlaitį telefoną. Pradėjus naujo telefono paiešką, dažnas gali pasimesti jų gausoje. Pateikiame septynis klausimus, į kuriuos atsakius, bus daug lengviau nuspręsti, kokio telefono tikrai norisi.

  Prieš 8 val. Elektronika.lt IT
 • „Sony“ oficialiai Lietuvoje pristatė naująją „Xperia“ telefonų seriją

  Naujoji „Xperia“ serija yra parūpinta pažangiausiomis vaizdo ir garso technologijomis, kurių pagrindą sudaro ilgametė „Sony“ patirtis kuriant profesionalaus lygio turinį, todėl šie telefonai leidžia norimu turiniu mėgautis bet kur ir bet kada bei taip pat gali geriau patenkinti augančius išmaniųjų telefonų naudotojų lūkesčius.

  Vakar 16:31 Elektronika.lt IT
 • Lietuviai „Heficed“ pristatė analogų pasaulyje neturinčią platformą

  Kauniečių įkurta tarptautinė technologijų kompanija „Heficed“ sukūrė pirmąją pasaulyje IP adresų ir tinklo infrastruktūros valdymo platformą „Switch“. Ji leidžia įmonėms sutaupyti laiko ir kitų išteklių valdant turimus IP adresus bei infrastruktūrą.

  Vakar 14:35 Elektronika.lt IT
 • Naujos halogeninės automobilio „akys“: daugiau šviesos, daugiau saugumo

  Neseniai rinkoje pasirodžiusios automobilių halogeninės H18 ir H19 lempos atskleidė naujus šios technologijos sprendimų privalumus. Išlaikydamos tradicinį šios rūšies lempų kainos patrauklumą, vairuotojams jos siūlo daugiau šviesos ir saugumo kelyje, o automobilių dizaineriams – įkvėpimą naujiems modeliams.

  Antradienį 19:05 Elektronika.lt IT
 • Naudingi patarimai, kaip išsirinkti valymo robotą

  Technologijų rinka vystosi žaibišku greičiu. Šiuo metu projektuojami įrenginiai yra aprūpinami vis išmanesnėmis sistemomis ir vis pažangesniais sprendimais, o viskas tik vardan didesnio mūsų gyvenimo patogumo. Vienas tokių įrenginių yra valymo robotai. Kada ir kodėl verta investuoti į valymo robotą ir kaip jį išsirinkti?

  Antradienį 14:18 Elektronika.lt IT
 • „Huawei P Smart 2019“ apžvalga

  „Huawei P Smart 2019“ yra praėjusių metų „P Smart“ atnaujinimas, kuris labai skiriasi nuo pirmtako dizainu, atrodo daug modernesnis ir labiau panašus į šiais metais išleistą „P Smart+“, tačiau, skirtingai nei pastarasis, „P Smart 2019“ palaiko NFC.

  Pirmadienį 19:48 Elektronika.lt IT
 • Noriu grąžinti prekę – kokios mano teisės?

  Nusipirkę prekę, dėl grąžinimo sąlygų ar kitų turimų teisių paprastai susirūpiname tik susidūrę su nesklandumais. Pavyzdžiui, kai vėluoja prekės pristatymas, ją gavę pamatome, kad ši nekokybiška, neatitinka lūkesčių arba kai negalime jos naudoti pagal paskirtį. Kilus ginčų dėl prekių grąžinimo, galima kreiptis į teismą arba Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

  Pirmadienį 13:27 Elektronika.lt IT
 • Pirmasis žvilgsnis į tai, kaip realybėje veikia naujoji greitojo įkrovimo stotelė „V3...

  „Tesla“ jau pristatė trečios kartos „V3 Supercharger“ greitojo įkrovimo stotelę ir „Model 3“ savininkai jau įkrauna joje savo elektromobilius.

  Pirmadienį 13:05 Technologijos.lt Elektronika.lt IT
 • Ženevos automobilių parodoje kinai rėžė iš paties: į „Teslą“ panašus elektrinis ...

  Kinijos automobilių gamintojai nepraranda vilties vienaip ar kitaip užkariauti Europos rinką. Ženevos automobilių parodoje pristatyta dar viena idėja, kuria tikimasi suvilioti įnoringus europiečius – elektrinis superautomobilis ir visureigis.

  Pirmadienį 11:34 Elektronika.lt IT
 • Kaip „macOS“ „Mojave“ naudotis „Continuity Camera“ funkcija

  „Continuity Camera“ — nauja „iOS 12“ ir „macOS Mojave“ funkcija suteikianti galimybę šių operacinių sistemų naudotojams nesudėtingai į dokumentus redaguojamus „Mac“ kompiuteryje įterpti nuotraukas padarytas „iPhone“ ar „iPad“.

  Pirmadienį 10:17 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2019 Glaustai.lt.