Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Technologijos keičia įprastinius CV

  Dešimtmečiais gyvenimo aprašymai buvo tarsi bilietas į geresnį ir pelningesnį darbą. Vis dėlto, laikui bėgant, keičiantis technologijoms popierinis dokumentas pamažu praranda savo populiarumą ir nebėra sėkmės garantas. Kaip patraukti darbdavių dėmesį?

  Prieš 2 val. Elektronika.lt IT
 • „Nokia 6.1“ apžvalga

  Šie metai „Nokia“ prekės ženklui buvo tikrai produktyvūs. Taigi, nusprendėme išbandyti tai, ką pati kompanija mato kaip išmaniųjų telefonų Elektrėnus tarp Vilniaus ir Kauno – „Nokia 6.1“, kitur dar vadinamą „Nokia 6 2018“. Ar tikrai jis yra tai, ką be jokio galvos skausmo galima rekomenduoti eiliniam piliečiui?

  Prieš 4 val. Elektronika.lt IT
 • Naujos „Cat“ taisyklės ekskavatorių pasaulyje

  Didelis darbo našumas ir ekonomija, revoliucinės kabinos su išmaniu mašinos valdymu ir neprilygstamas saugumas – tai naujieji „Cat“. Viena iš revoliucinių naujovių, sudarančių galimybę operatoriaus darbo našumą padidinti iki 45 proc., yra įdiegtos 2D (jas galima konvertuoti į 3D) technologijos, kurios indikuoja gylio, lygio ir atstumo rodiklius.

  Prieš 12 val. Elektronika.lt IT
 • „Samsung“ pristatė „Galaxy A7“ telefoną su triguba galine kamera ir itin plataus ...

  „Samsung“ pristatė vidutinės klasės išmanųjį „Galaxy A7“. Išskirtinėmis naujo įrenginio savybėmis tapo galinga triguba kamera su 120 laipsnių apimančiu plataus kampo objektyvu. Su pagrindine šio išmaniojo telefono kamera užfiksuotos nuotraukos savo kokybe nenusileis profesionalioms plataus kampo fotografijoms.

  Vakar 15:38 Elektronika.lt IT
 • Dvi naujienos iš „Noctua“: „NF-A12x25“ ir „NF-P12 Redux“ ventiliatorių apžvalga

  „Noctua“ ventiliatorių gamoje pasikeitimai. „Noctua NF-P12“ serija, kuri buvo pati seniausia „Noctua“ gaminama ventiliatorių serija, eina į užtarnautą poilsį. Juos pakeičia naujieji NF-A12x25 ventiliatoriai.

  Vakar 12:48 Elektronika.lt IT
 • Kaip „Apple Watch“ nurodyti į skambutį atsiliepti „iPhone“

  Jei turite „Apple Watch“, greičiausiai, žinote jog galite į skambutį atsiliepti ir laikrodyje, bet ne visi žino, kad galima permesti skambutį į „iPhone“.

  Vakar 07:10 Elektronika.lt IT
 • Kodėl jūsų verslui reikia internetinės svetainės?

  Nors pastaruoju metu internetinių verslo svetainių svarba išaugo kaip niekada, daug mažesnių įmonių to dar nesupranta. Remiantis vieno tyrimo rezultatais, JK, pasirodo, net 60 proc. mažesnių įmonių neturi internetinės svetainės. O kodėl gi turėti internetinę svetainę taip svarbu?

  Penktadienį 19:16 Elektronika.lt IT
 • Itin galingą bateriją turintis „Samsung Galaxy Watch“ jau Lietuvoje

  Neseniai pristatytą išmanųjį laikrodį „Samsung Galaxy Watch“ jau galima įsigyti ir Lietuvoje. Stilingas įrenginys pasižymi itin galinga, bent tris dienas veikiančia baterija, patobulintomis sveikatingumo programomis bei nesenstančiu klasikiniu dizainu, derančiu prie kiekvieno unikalaus stiliaus.

  Penktadienį 15:31 Elektronika.lt IT
 • Kaip išsirinkti tinkamiausią monitorių?

  Monitorius – viena svarbiausių kompiuterio komplektacijos dalių, tad tuomet, kada tenka įsigyti naują monitorių, labai svarbu pasirūpinti, kad jis atitiktų pačius svarbiausius kriterijus. Šiuo metu tokios produkcijos pasirinkimas el. parduotuvėse tikrai nėra siauras, tad visada galima nuspręsti, kokie monitoriai gali būti geriausiu pasirinkimu. Taigi, į ką būtina atkreipti dėmesį?

  Penktadienį 14:12 Elektronika.lt IT
 • Eismo ribojimai popiežiaus vizito metu: išgelbės telefonas

  Šeštadienį, minėsime Tarptautinę dieną be automobilio, kurios tikslas – skatinti žmones ieškoti kitokių susisiekimų priemonių, daugiau judėti pėsčiomis. Šįkart ji sutampa ir su popiežiaus Pranciškaus vizitu, kai nuosavą automobilį geriau bus palikti kieme – eismo ribojimų sostinės gatvėse išvengti nepavyks. Jūsų dėmesiui – 3 eksperto patarimai, padėsiantys keliauti išmaniai, patogiai ir be nuosavo automobilio.

  Ketvirtadienį 18:30 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2018 Glaustai.lt.