Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Geresnis „Wi-Fi“ namuose: tai įmanoma ir visai nesudėtinga

  Kampe ar, dar blogiau, spintoje laikomas senas maršrutizatorius, nustatytas veikti tankiai užimtame kanale – tai dažniausios silpno „Wi-Fi“ signalo ir lėto interneto namuose priežastys. Anot specialistų, pastebimai pagerinti situaciją galima atlikus vos kelis paprastus pakeitimus.

  Ketvirtadienį 21:02 Elektronika.lt IT
 • „FotoFinder“ pristato naujos kartos sistemas ankstyvam odos vėžio nustatymui

  „FotoFinder Systems GmbH“, viena didžiausių pasaulyje dermatologijos diagnostinio vizualizavimo sistemų gamintojų, pristato „Bodystudio ATBM master“. Pirmą kartą sistema leidžia naudoti viso kūno dermoskopiją, kuri yra tolesnė automatizuoto viso kūno skenavimo technologijos plėtra.

  Ketvirtadienį 20:25 Elektronika.lt IT
 • Patarimai, kaip išsirinkti saugią antivirusinę programą

  Daugeliui pakanka nemokamos antivirusinio programos paketo, kuris saugo nuo Trojos arklių ir kitų tykančių tinkle grėsmių. Tačiau tikrovė yra tokia, kad kokybiška antivirusinė programa, kuri nesulėtina kompiuterio ir leidžia džiaugtis pilna apsauga ir turi gamintojo palaikymą, yra mokama. Kompiuterinės technikos specialistai parengė patarimų gidą, kaip išsirinkti saugią antivirusinę programą.

  Antradienį 18:18 Elektronika.lt IT
 • „Redmi Note 7“ apžvalga

  Pagrindinis „Redmi“ prekinio ženklo privalumas – labai patraukli kaina ir pakankamai geras kainos/kokybės santykis. Šiandien pabandysime atsakyti į esminius klausimus – ar galima už tokią pinigų sumą nusipirkti gerą telefoną ir kuo būtent „Redmi Note 7“ modelis yra patrauklesnis už daugumą kitų?

  Antradienį 09:14 Elektronika.lt IT
 • Atpažinti retą ligą nuo šiol gali padėti ir mobilioji programėlė

  Hantingtono liga – reta ir paveldima liga, tačiau anksti pastebėjus simptomus, galima laimėti laiko. Tai patvirtina ir KTU mokslininkai, bendradarbiaudami su medikais ir Hantingtono ligos asociacija, sukūrę mobiliąją programėlę, kurios pagalba žmogus, atlikus specialius testus bei aptikus pirmuosius ligos simptomus, gauna įspėjimą ir gali kreiptis į medikus tolimesniam gydymui.

  Pirmadienį 18:13 Elektronika.lt IT
 • „Honor Watch Magic” apžvalga

  „Huawei“ dukterinės kompanijos „Honor“ laikrodis „Watch Magic“ veikia tiek su „Apple“, su „Android“ telefonais, siūlo mažiau funkcijų nei jo pirmtakai, bet tą kompensuoja žymiai ilgiau tarnaujančia baterija bei bent 2 kartus mažesne kaina. Ar to pakanka, kad šį laikrodį galėtume rekomenduoti jūsų riešui, skaitykite apžvalgoje.

  Pirmadienį 13:07 Elektronika.lt IT
 • Kaip išjungti „Screen Time“ „iPhone“ ar „iPad“?

  „iOS 12“ funkcija „Screen Time“ suteikia galimybę matyti informaciją apie naudojimąsi įrenginiu bei suteikianti turinio, įrenginio, privatumo ir aplikacijų naudojimo ribojimo galimybių. Tačiau ne visi nori šią funkciją turėti įgalintą savo „iPhone“ ar „iPad“.

  Pirmadienį 09:20 Elektronika.lt IT
 • „Asus“ atskleidė „Zenfone 6“ telefoną

  „Asus“ išleidžia savo naują telefoną flagmaną. Kompanija su šiuo telefonu siūlys įdomių sprendimų, o pats telefonas bus pardavinėjamas už gana priimtiną 500 € kainą. Tai gan netikėtas „Asus“ žingsnis, nes dabar visi tik brangina savo naujus telefonus.

  Pirmadienį 07:12 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2019 Glaustai.lt.