Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Dažniausiai pasitaikančios sukčiavimo schemos

  Pateikiamos klasikinės sukčiavimo schemos. Šis sąrašas nėra baigtinis, kadangi nusikalstamas pasaulis nuolatos atranda vis naujų būdų išvilioti pinigus.

  Vakar 18:41 Elektronika.lt IT
 • „Mercedes-Benz“ atnaujino savo miesto visureigius GLE ir GLE Coupé

  „Mercedes-Benz“ atnaujino savo miesto visureigį GLE ir jo sportiškąjį brolį GLE Coupé. Aktyviam gyvenimo būdui skirti modeliai atjaunėjo, buvo patobulintas jų eksterjeras bei salonas, padaugėjo elektroninių asistavimo programų ir pailgėjo komfortą, saugumą ir vairavimo malonumą užtikrinančios įrangos sąrašas. Dabar visa šių modelių variklių gama yra elektrifikuota.

  Vakar 14:39 Elektronika.lt IT
 • SMS klastotės

  Šiandieninis gyvenimas jau neįsivaizduojamas be išmaniųjų telefonų. Savo funkcionalumu šie įrenginiai prilygsta įprastiems kompiuteriams. Jiems taip pat būdingi panašūs kibernetinio saugumo iššūkiai. Virusai, šnipinėjimo ir kitos kenkėjiškos programos gali užkrėsti išmaniuosius telefonus taip pat sėkmingai, kaip ir kompiuterius. Tokiomis mažiau patyrusių išmaniųjų telefonų naudotojų baimėmis gali pasinaudoti sukčiai.

  Vakar 10:29 Elektronika.lt IT
 • Saulės moduliai: kuo juos nuplauti pavasarį?

  Po tamsios ir niūrios žiemos saulės modulių savininkai ruošiasi pradėti „gaudyti“ pavasario saulę. Tačiau kartu su prasidedančiu intensyviu saulės gamybos sezonu patariama nepersistengti valant, plaunant ar kitaip bandant nušveisti saulės modulius.

  Sekmadienį 16:20 Elektronika.lt IT
 • „iPhone“ ir „iPad“ netrukus atsiras nauja saugumo funkcija

  „Apple“ skelbia apie visiškai naują saugumo funkciją, kuri jau netrukus atsiras jūsų išmaniajame „iPhone“ ir „iPad“. Ši funkcija papildomai apsaugos telefono duomenis taip, kad jų niekaip negalės pasiekti įsilaužėlis ar netgi valstybinės institucijos darbuotojas.

  Šeštadienį 16:14 Elektronika.lt IT
 • „Chrome“ naršyklė pakibo ir netikėtai išsijungė? Kaip paprastai įkelti prarastus puslapius

  „Page Unresponsive“ yra pranešimas, po kurio visi atverti langai jūsų naršyklėje tiesiog ima ir išsijungia. Tai gali tapti tikru košmaru, ypač, jei prieš tai valandų valandas praleisdavote reikiamų puslapių paieškai ar ilgai pildėte apklausą internete. „Chrome“ naršyklėje visus juos galima nesunkiai atkurti vos keliais paspaudimais.

  Penktadienį 14:28 Elektronika.lt IT
 • Koncepcinio „ID.2all“ premjera: „Volkswagen“ elektromobilis už mažiau nei 25 tūkst. eurų

  „Volkswagen“ prekės ženklas tęsia savo kompaktinių automobilių sėkmės istoriją elektrinio mobilumo eroje ir siūlo akies krašteliu pažvelgti į „ID.2all“ koncepcinį automobilį – vien elektra varomą „Volkswagen“, kainuosiantį mažiau nei 25 tūkst. eurų.

  Penktadienį 08:39 Elektronika.lt IT
 • Kur dingsta jūsų internetas: kurios aplikacijos „suvalgo“ daugiausiai mobiliųjų duomenų?

  Jeigu nusprendėte atsisiųsti kelių valandų trukmės filmą naudodami mobiliuosius duomenis, jums prireiks apie 6 GB. Maždaug tiek pat duomenų sunaudotumėte naršydami internete visą savaitę arba kiekvieną dieną kalbėdami vaizdo skambučiais. Kiek interneto duomenų reikia telefonui ir kurios programėlės juos išnaudoja greičiausiai dalinasi „Tele2 Inovacijų biuro“ ekspertas Arnoldas Lukošius.

  Ketvirtadienį 23:00 Technologijos.lt Elektronika.lt IT
 • 5 aktualūs patarimai perkantiems internetu – kaip nepasiduoti „nešvarioms“ pardavėjų ...

  Pastaraisiais metais smarkiai išaugus atsiskaitymams už pirkinius internetu, Lietuvoje veikiantis Europos vartotojų centras pateikia vertingus patarimus, kaip saugiai apsipirkti taupant pinigus ir tausojant nervus.

  Ketvirtadienį 18:27 Elektronika.lt IT
 • Bekelės ikona „Ford Bronco“ atkeliauja į Europą

  Koncernas „Ford“ pranešė, kad legendinį amerikietišką visureigį „Ford Bronco“ jau netrukus bus galima įsigyti ir kai kuriose Europos šalyse. Gamintojai planuoja nedidelę dalį automobilių skirti ir Lietuvos pirkėjams.

  Ketvirtadienį 14:24 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2023 Glaustai.lt.