Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Kaip vokiečiams pavyko sukurti komfortiškiausią pasaulyje SUV?

  „Mercedes-Benz GLS“ ne be reikalo vadinamas S klasės SUV automobiliu. Jis nubrėžė naują SUV modelių komforto kartelę, o jų patogumą maksimaliai priartino prie reprezentacinių sedanų. Tai vokiečių inžinieriams padaryti pavyko pasitelkus tris modernias „Mercedes-Benz“ sukurtas technologijas.

  Vakar 20:50 Elektronika.lt IT
 • Kaip „AirPods“ ar „Powerbeats Pro“ ausines naudoti kaip klausos aparatą

  „AirPods Pro“ pasiekia visiškai naują triukšmo slopinimo lygmenį. Jums tereikia paspausti bet kurios pusės „AirPods“ ausinės kotelį ir jumis apsups tyla. Naujo permatomumo rėžimo dėka, paspaudus kotelį dar kartą, pašaliniai garsai ir vėl jumis pasieks. Tačiau ką daryti, jeigu norite pastiprinti girdimus garsus?

  Pirmadienį 17:41 Elektronika.lt IT
 • „iOS 13“ gerokai tobulesnis ir patogesnis ekrano vaizdų kopijavimas „Safari“

  Daugumai periodiškai prireikia išsaugoti kokios nors interneto svetainės vaizdą. „iOS 13“ šiuo tikslu sukurtas įrankis taps tobulesnis.

  Pirmadienį 13:11 Elektronika.lt IT
 • IT viešųjų pirkimų sutarčių įgyvendinimas: kur dažniausiai klumpama?

  Informacinių technologijų (IT) pirkimams Lietuvoje kasmet išleidžiama daugiau nei 50 mln. eurų. Perkami IT sprendiniai sudėtingėja, o jų įgyvendinimo terminai trumpėja. Vartotojas tampa išrankesnis, jam ima rūpėti ne kaina, o paslaugos gavimo greitis, patogumas, funkcionalumas. Vis daugiau kalbama apie vartotojo patirtį, kokia ji svarbi, norint išlaikyti sėkmingą ir ilgalaikį verslą.

  Pirmadienį 09:03 Elektronika.lt IT
 • Saugūs internete: virtualaus gyvenimo taisyklės jaunuoliui

  Šiandien jaunuoliai yra aktyvūs technologijų vartotojai, tad niekur nepalikti skaitmeninių pėdsakų internete beveik neįmanoma. Dėl to, itin svarbu rūpintis savo skaitmenine tapatybe, virtualioje erdvėje elgtis atsakingai ir apgalvotai, taip, kaip realiame gyvenime. Dalinamės patarimais, kurie pravers paaugliams siekiant užtikrinti savo duomenų ir tapatybės apsaugą.

  Sekmadienį 08:27 Elektronika.lt IT
 • Apsipirkimas mobiliuoju telefonu: ko galime pasimokyti iš millenialsų?

  „Pagal pasaulines tendencijas maisto produktai abiem kojomis žengia į el. prekybos rinką, o pati el. prekyba persiorientuoja į prekybą per mobiliuosius įrenginius. Matydami, kuria linkme juda rinka, prekybą internetu pradėjome būtent investuodami į galimybę pirkti mobiliuoju telefonu – per programėlę „LastMile“, – sako Indrė Baltrušaitienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

  Šeštadienį 20:19 Elektronika.lt IT
 • Slaptos „Google Chrome“ funkcijos: kaip iš naršyklės gauti dar daugiau?

  Šiandien interneto naršyklė „Google Chrome“ vis dar yra populiariausia pasaulyje. Dėl jos funkcionalumo, greičio ir patogumo, naršykle naudojamasi įvairiose platformose nuo asmeninių kompiuterių iki „Android“, „iPhone“ ar „iPad“ įrenginių. Kita vertus, apie kai kurias naudingas mobiliesiems įrenginiams skirtos šios naršyklės funkcijas vartotojai vis dar nė nenumano.

  Šeštadienį 17:12 Elektronika.lt IT
 • Lietuvos rinkoje pasirodo vienu gražiausių pripažįstamas „Nokia 2.3“

  „Nokia“ telefonų gamintojai „HMD Global“ praneša, kad nuo šiandien Lietuvos rinkoje atsiranda naujos kartos „Nokia 2.3“, pripažįstamas vienu gražiausių modelių savo kainų kategorijoje.

  Penktadienį 16:04 Elektronika.lt IT
 • „Huawei“ pristato naują išmaniųjų flagmaną: sukurtas mėgstantiems fotografuoti

  Gamintojas „Huawei“ rinkai pristatė naujieną – telefoną „Huawei P smart Pro“, kuris išskiria ir konkurencinga kaina, ir išskirtinėmis fotografavimo bei filmavimo galimybėmis.

  Penktadienį 13:32 Elektronika.lt IT
 • AOC papildė žaidimų monitoriais „G2“ seriją

  Monitorių bendrovė AOC pristato du naujus 27 colių žaidimų monitorius iš naujos G2 serijos su QHD raiška (2560 x 1440 pikselių): „Q27G2U“ ir išlenktą „CQ27G2U“, kuris leidžia dar labiau pasinerti dėl jo milžiniško 1500R išlinkio. Abu monitoriai turi VA ekrano paneles, apjungiančias aukštą reagavimo lygį su greitu atnaujinimo dažniu.

  Penktadienį 09:22 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2020 Glaustai.lt.