Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Ekspertas pataria: kaip atpažinti, kad jūsų kompiuteris užkrėstas?

  Kompiuteriuose kaupiame ne tik svarbią informaciją, bet ir asmeninius duomenis, kuriems gali kilti grėsmė, susidūrus su virusu. Merilendo universiteto duomenimis, kas 39 sekundes internete įvykdoma nauja kibernetinė ataka, todėl verta atkreipti dėmesį į esmines saugumo taisykles ir žinoti, kokie signalai rodo, kad į jūsų kompiuterį kėsinasi virusas.

  Prieš 52 min. Elektronika.lt IT
 • Kokį nustatymą reikia išjungti taupant telefono bateriją?

  Vasarą norime atsipalaiduoti ir nesukti galvos dėl dažnai išsikraunančio telefono. Kad nereikėtų atsitraukti nuo linksmybių, ieškant elektros lizdo telefono įkrovimui, ekspertas dalijasi patarimais, kurie padės prailginti telefono baterijos veikimo laiką ir leis įrenginį krauti daug rečiau.

  Prieš 6 val. Elektronika.lt IT
 • Kaip taupyti mobiliuosius duomenis užsienyje ir išvengti didelių sąskaitų?

  Lietuvos oro uostuose beveik keturis kartus nuo pernai išaugę keleivių srautai liudija, jog šiųmetė vasara tautiečiams bus kaip niekada turtinga kelionių. Deja, dalies keliautojų grįžus namo gali laukti nemalonus siurprizas – didelė sąskaita už užsienyje naudotą mobilųjį internetą. Tačiau ekspertai ramina, jog to tikrai galima išvengti.

  Prieš 9 val. Elektronika.lt IT
 • 10 patarimų studijas pradedantiems pirmakursiams

  Studijų pradžia gali būti sudėtinga ar net gąsdinanti: nauji namai, veikla, nepažįstamas miestas ir žmonės, daugybė kitų pokyčių. Lietuvos studentų sąjunga dalijasi, ką vertėtų žinoti norint universitete ar kolegijoje jaustis drąsiau.

  Šeštadienį 11:38 Elektronika.lt IT
 • Masinis pasipiktinimas dėl „TikTok“ kopijavimo: ar „Instagram“ tikrai nebeliko vietos ...

  Vos penktus metus skaičiuojantis „TikTok“ pasaulyje išplito lyg virusas – šį socialinį tinklą kasdien naudoja aštuntadalis planetos gyventojų, o programėlės atsisiuntimų skaičius jau perkopė trijų milijardų ribą. To netruko pastebėti ir kitos socialinės platformos, palaipsniui pristatydamos vis daugiau „TikTok“ primenančių funkcijų. Tačiau naujausias „Instagram“ bandymas tai padaryti viešojoje erdvėje netikėtai sukėlė pasipiktinimo bangą.

  Penktadienį 20:34 Elektronika.lt IT
 • Atostogaudami nepalikite namų be priežiūros: kaip išsirinkti gerą stebėjimo kamerą

  Namų stebėjimo kameros gali veikti ne tik kaip nusikaltimų prevencijos priemonė, bet ir kaip liudininkas vagystės atveju. Kasmet išleidžiamos vis naujesnės ir išmanesnės stebėjimo kameros, tačiau šio įrankio paieškos tikrai neturi būti varginančios. Kelios svarbiausios šių kamerų techninės savybės ir funkcijos padės kiekvienam išsirinkti geriausią įrangą namų saugumui.

  Penktadienį 14:28 Elektronika.lt IT
 • Vaikų kelionės dviračiais ir paspirtukais – kokios nelaimės tyko ir kuo turėtų ...

  Vasara vaikams dovanoja daug malonių pramogų ir begales žaidimų. Tačiau svarbu nepamiršti, kad traumų skaičius šiltuoju metų sezonu taip pat išauga. Gydytojai ragina būti atidesniems ne tik vaikus, bet kad jiems daugiau papildomo dėmesio skirtų ir suaugusieji – elektriniai paspirtukai, dviračiai yra būtent tos priemonės, kurių naudojimas atneša daug nelaimių.

  Penktadienį 10:30 Elektronika.lt IT
 • Žygiai baidarėmis: ką gamtai ir žmogui reiškia vandenyje paskendęs mobilusis telefonas?

  Nemaža dalis lietuvių neįsivaizduoja vasaros be žygių baidarėmis. Tačiau tradicine jau tapusi veikla neretai baigiasi nuostoliais – paskendusiais mobiliaisiais telefonais, laikrodžiais, akiniais, batais ar kitais daiktais. Baidarių verslo atstovai teigia, kad baidarių entuziastai niekaip nepasimoko, o gamtos apsaugos specialistai apgailestauja, kad vandens telkiniuose pamesti daiktai kenkia aplinkai.

  Penktadienį 08:25 Elektronika.lt IT
 • „Huawei“ naujienos: du išmanieji telefonai, kurių privalumus pirmiausiai įvertins jaunimas

  „Huawei“ po trumpos pertraukos praneša apie ką tik pasirodžiusias naujienas išmaniųjų telefonų rinkoje. Kompanija pristato net du „išmaniuosius telefonus „nova Y70“ ir „nova Y90“. Ištikimą vartotojų bazę turintys „nova“ serijos prietaisai pasižymi itin galinga baterija, ryškiu ekranu, pažangia kamera.

  Ketvirtadienį 18:35 Elektronika.lt IT
 • Jaučiate perštinčias akis? Gerinkite apšvietimą!

  Ar būna, kad dienos pabaigoje jaučiatės taip, tarytum į akis būtų pripilta smėlio? Ekspertai teigia, jog akių sausumą, kartais net ir deginimą bei stiprius galvos ar kaklo skausmus gali sukelti prastas apšvietimas. Prastas apšvietimas kenkia sveikatai, o energetiškai neefektyvus teršia aplinką ir didina išlaidas.

  Ketvirtadienį 16:52 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2022 Glaustai.lt.