Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • BMW pristatė atnaujintą kelionių motociklą „R 1250 RT“

  Daugiau nei keturis dešimtmečius – nuo 1978-ųjų – „BMW Motorrad“ santrumpa „RT“ buvo dinamiškų kelioninių motociklų sinonimu, perteikiančiu aktyvaus vairavimo malonumo ir komforto darną tolimose užmiesčio kelionėse. Tęsdama šią istoriją kompanija „BMW Motorrad“ pristatė atnaujintą „R 1250 RT“ modelį.

  Vakar 20:13 Elektronika.lt IT
 • „Garmin“ pristato nardymo sričiai skirtą naujovę

  „Garmin“ pristato naujovę nardymo mėgėjams: „Descent Mk2“ ir „Descent Mk2i“ nardymo kompiuterius, taip pat „Descent T1“ siųstuvą. Šiais naujoviškais nardymo prietaisais fiksuojami veiklos rodikliai tiek esant po vandeniu, tiek ant vandens.

  Vakar 15:41 Elektronika.lt IT
 • „iPhone 12“ dėžutėje neberasime kroviklio ir ausinių: kodėl?

  Praeitą savaitę pristatyti naujosios „iPhone 12“ serijos išmanieji telefonai dėžutėje pirmą kartą atkeliaus be įkroviklių ir ausinių. Tokiu sprendimu bendrovė, manoma, siekia dar labiau paskatinti sparčiai populiarėjančią belaidžio įkrovimo technologiją, belaidžių ausinių naudojimo populiarumą.

  Antradienį 18:36 Elektronika.lt Technologijos.lt IT
 • Nauja programėlė leis pažvelgti į prekių sudėtį

  Lietuvoje ėmė veikti nauja mobili aplikacija, leidžianti patikrinti, kokios cheminės medžiagos yra panaudotos įvairiose prekėse, pavyzdžiui, žaisluose, higienos priemonėse. Įstatymai ir iki šiol buvo užtikrinę vartotojų teisę kreiptis į gamintojus dėl informacijos apie sudėtį, bet programėlės kūrėjai teigia, kad dabar tai padaryti bus lengviau.

  Antradienį 10:35 Elektronika.lt IT
 • SSD ar HDD – kurį kietąjį diską rinktis?

  SSD ir HDD iš tiesų yra gana skirtingi dalykai. Šių kietųjų diskų lyginimas prilygsta motociklo ir sunkvežimio lyginimui – abu variantai yra transporto priemonės, tačiau jų silpnybės bei stiprybės labai skiriasi. HDD kietieji diskai yra pigūs, tačiau siūlo labai didelę talpą. Tuo tarpu, SSD kietieji diskai yra brangesni, bet greitesni.

  Pirmadienį 10:16 Elektronika.lt IT
 • Populiariausi „Xbox One“ žaidimai 2020-taisiais

  Artėjant vėsesniems orams, norisi daugiau laiko praleisti namuose, patogiai įsitaisius su knyga ar nauju žaidimu. Turintiems „Xbox One“ žaidimo konsoles paruošėme sąrašą, skirtą tiems, ką domina geriausi „Xbox One“ žaidimai šiais metais.

  Sekmadienį 19:14 Elektronika.lt IT
 • „Dark mode“ išmaniajame telefone – padės kovojantiems su nemiga ir nuovargiu

  Vienas ryškiausių pastarųjų metų mados klyksmų – tamsusis vartotojo sąsajos režimas, programėlių ir sistemos meniu foną nudažantis tamsia spalva. Naudojantis šia funkcija ekranas atrodo stilingiau, režimas mažina akių nuovargį, padeda kovoti su nemiga, tačiau ši naujovė gali turėti ir neigiamą įtaką regėjimui. Ar verta šia inovacija naudotis?

  Sekmadienį 07:11 Elektronika.lt IT
 • Nuobodžiausia programa, dėl kurios šiandien visi naudojamės kompiuteriais

  Šiandien „Excel“ skaičiuoklė yra tik viena iš daugelio kompiuterio programų. Taip, ji gyvybiškai svarbi finansų, apskaitos, pardavimų ir daugelio kitų sričių darbuotojams. Visgi daug žmonių ja nesinaudoja arba įsijungia vos kelis kartus per mėnesį. Bet buvo laikas, kai būtent dėl skaičiuoklių augo kompiuterių pardavimai, o tarp jų kūrėjų vyko arši konkurencinė kova.

  Šeštadienį 19:12 Technologijos.lt Elektronika.lt IT
 • Kodėl verta rinktis stacionarų kompiuterį?

  Per pastaruosius 15 metų kompiuteriai tapo tokie svarbūs, kad šiandien kiekviena šeima jį turi – kartais net ir kiekvienas šeimos narys turi po nuosavą kompiuterį. Tačiau, kai ateina laikas įsigyti naują kompiuterį, visada kyla klausimas: kurį rinktis – stacionarų ar nešiojamą?

  Šeštadienį 07:05 Elektronika.lt IT
 • Pristatyta mobilioji programėlė „Žinau savo teises“

  Konstitucinio Teismo pirmininkas prof. Dainius Žalimas, teisingumo ministras Elvinas Jankevičius ir Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta ketvirtadienį Varėnos viešojoje bibliotekoje pristatė naują teisiniam švietimui skirtą mobiliąją aplikaciją-konkursą „Žinau savo teises“.

  Penktadienį 18:38 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2020 Glaustai.lt.