Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • TOPROCK garsiakalbis ir meistro įrankių dėžė – du viename

  Galingas Bluetooth garsiakalbis sumaniai integruotas į profesionalių įrankių dėžės Systainer³ dangtį. TOPROCK apjungia savyje „Festool“ „Systainerių“ sistemos pranašumus ir puikų HiFi skambėjimą. Ir meistro dirbtuvėse, ir statybos objekte, taip pat ir laisvu nuo darbo metu.

  Prieš 6 val. Elektronika.lt IT
 • Pirkiniai, į kuriuos tikrai verta investuoti 2021-aisiais metais

  Drąsiai galima teigti, kad būtent namai yra ta vieta, į kurią ne tik investuojama labai daug, bet ir investuojama nuolat. 2021-ieji metai – taip pat ne išimtis. Taigi, pats metas pasidomėti, į kokius sprendimus verta investuoti šiais metais.

  Vakar 14:11 Elektronika.lt IT
 • Penki dalykai, kurių elektromobilių vairuotojai privalo nepamiršti žiemą

  Nukritus termometro stulpeliui ir kelius užklojus sniego sluoksniui, kiekvieno automobilio priežiūra reikalauja papildomų pastangų. O jeigu tas automobilis turi ne vidaus degimo variklį, o yra varomas elektra, klausimų kaip jį prižiūrėti žiemą kyla dar daugiau. Tam, kad šaltasis metų laikas nepridarytų bėdų elektromobiliui, užtenka laikytis penkių paprastų patarimų.

  Vakar 10:15 Elektronika.lt IT
 • Perspėjimas Lietuvos vairuotojams: žiemą apie tai susimąsto ne kiekvienas

  Žiemą vairavimo sąlygos tampa sudėtingesnės net dėl kelių priežasčių. Vienos pagrindinių, žinoma, slidi kelio danga, šlapdriba, kitos gamtos išdaigos. Maža to, šiuo metų laiku dažniau tenka vairuoti tamsiuoju paros metu, kai matomumas yra žymiai blogesnis.

  Pirmadienį 15:05 Elektronika.lt IT
 • Naujas startuolis verčia šunų kalbą į žmonių

  Pietų Korėjoje sukurtas įrenginys, galintis padėti šeimininkams suprasti savo šunis. Išmanusis antkaklis su balso atpažinimo technologija fiksuoja ir atpažįsta penkias skirtingas augintinio emocijas. Šias emocijas siunčia į telefoną, o programėlė jas išverčia į žmonėms suprantamą kalbą.

  Pirmadienį 13:14 Elektronika.lt IT
 • Pristatomas koncepcinis „Dacia Bigster“

  Pristatydama „Renault“ grupės „Renaulution“ strategiją, „Dacia“ atskleidė savo 5 metų planą. Sukūrus „Dacia-Lada“ verslo padalinį, „Dacia“ padidins savo rentabilumą ir konkurencingumą, taip peržengdama savo ribas produktų atžvilgiu, o „Dacia Bigster“ koncepcijos pristatymas atveria kelią naujiems horizontams C segmente.

  Pirmadienį 10:31 Elektronika.lt IT
 • „Samsung“ pristatė „Galaxy Buds Pro“ ausines

  Ausinės pasižymi puikia garso ir pokalbių kokybe, išmaniu aplinkos triukšmo slopinimu bei patobulintu ryšiu su visais išmaniaisiais įrenginiais – visa tai sutalpinta moderniame elegantiško dizaino korpuse. „Galaxy Buds Pro“ yra aukščiausios kokybės ausinės, skirtos suteikti geriausią patirtį tiek dirbant, tiek pramogaujant.

  Sekmadienį 15:42 Elektronika.lt IT
 • Žaidimų įrangos gamintojas pristatė išmaniausią kaukę pasaulyje

  Taivano technologijų kompanija „Razer“ puikiai žinoma žaidėjams. Vis dėlto bendrovė yra kur kas daugiau, nei tik kompiuterijos gamintojas – tai įrodo šiandien pristatyta revoliucinė veido kaukė, kol kas vadinama kodiniu pavadinimu „Project Hazel

  Sekmadienį 12:03 Elektronika.lt IT
 • Išmaniųjų įrenginių kovos: ar planšetė gali atstoti kompiuterį?

  Ribos tarp skirtingų išmaniųjų įrenginių kasmet vis labiau nyksta. Planšetės įgyja vis daugiau funkcijų, galios ir universalumo. Todėl dažnam iškyla klausimas, ar galima apsieiti be stacionaraus ar nešiojamo kompiuterio? Svarstantiems, ką pasirinkti – planšetę ar kompiuterį, pravers naudinga atmintinė.

  Šeštadienį 21:02 Elektronika.lt IT
 • Darbas „iš namų“ tęsiasi: produktyvumą išlaikyti padės programos ir speciali erdvė ...

  Priešakyje laukia dar vieni vaizdo skambučių ir konferencijų metai, kuriems ruošiantis patariama atsinaujinti dažniausiai naudojamas nuotolinio darbo programas, pasirūpinti kokybiška įranga, o namuose susikurti erdvę darbui.

  Šeštadienį 15:19 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2021 Glaustai.lt.