Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • „Huawei“ pristatė naujieną – išskirtinio dizaino išmanųjį laikrodį su įspūdinga ...

  „Huawei“ pristatė naująjį „Watch GT 2“ išmanųjį laikrodį su pažangiu „Kirin A1“ lustų rinkiniu. Kaip teigia gamintojas, naujasis kūrinys bus dar patogesnis, suteiks naujų aktyvumo stebėjimo galimybių ir nustebins baterijos veikimo trukme.

  Vakar 16:29 Elektronika.lt IT
 • Į ką atkreipti dėmesį renkantis projektorių?

  Projektoriai neretai yra pasirenkami tada, kuomet tenka rengti įvairias pateiktis, kai norima žiūrėti filmus kuo didesniame ekrane, ir t. t. Rasti tinkamiausią projektorių bus galima gerokai paprasčiau, jei atsižvelgsite į keletą svarbiausių kriterijų, taigi, ką svarbu įvertinti ieškant paties tinkamiausio pasirinkimo?

  Vakar 12:55 Elektronika.lt IT
 • DELL pristato naują pažangų modulinį kompiuterį

  „Dell Technologies“ pristatė naują „OptiPlex 7070 Ultra“ modelį, kuriame mažas, bet galingas procesorius vertikaliai telpa ploname ir lengvame kompiuterio stove.

  Trečiadienį 21:09 Elektronika.lt IT
 • „Garmin“ pristato pavyzdinį „GPSMAP 86i“ modelį

  „Garmin Ltd.“ skyrius pristatė visiškai naują „GPSMAP 86“ rankinės navigacijos prietaisų seriją, kuri prie savo populiarios rankinių buriavimo prietaisų kolekcijos prideda naujų funkcijų.

  Trečiadienį 18:46 Elektronika.lt IT
 • 5 dalykai, kurie įsigijus naują telefoną labiausiai varo į neviltį: kaip jų išvengti?

  Įsigijus naują išmanųjį telefoną mus apima džiaugsmas – laukiame, kol galėsime patyrinėti naujas jo funkcijas ar galimybes. Tačiau džiugesį netrukus pakeičia kartėlis, nes žinome, kad senajame įrenginyje lieka daug reikalingos informacijos, kurią reikės persikelti į naująjį telefoną. Dalinamės patarimais, kaip svarbiausią informaciją persikelti greičiau ir lengviau.

  Antradienį 20:49 Elektronika.lt IT
 • Nauja „AOC G2“ žaidimų monitorių serija

  Specializuota žaidimų monitorių bendrovė AOC praneša apie visiškai naujos „G2“ serijos žaidimų monitorius. Seriją sudaro keturi Full HD (1920 x 1080 pikeslių raiška) modeliai: 27 colių (68,6 cm) „27G2U“ ir „27G2U5“ monitoriai, ir mažesni 23,8 colių (60,4 cm) „24G2U“ ir „24G2U5“ monitoriai.

  Antradienį 18:34 Elektronika.lt IT
 • Kuo skiriasi naujieji „Apple iPhone 11“ išmanieji telefonai?

  „Apple Event 2019“ metu pristatyti trys nauji „iPhone“ modeliai. Kaip ir įprasta, išleistas kiek pigesnis „iPhone“ modelis, daugiau kainuojantis pagrindinis flagmanas bei „Max“ modelis su didesniu ekranu. Tačiau ar tikrai žinote, kuo skiriasi naujieji „Apple“ išmanieji telefonai?

  Antradienį 10:35 Elektronika.lt IT
 • „Ford Puma“ tapo pirmuoju „Titanium X“ komplektacijos modeliu

  „Titanium X“ komplektacija dar žada pirmąją savo klasėje berankę bagažinės atidarymo sistemą, belaidį mobiliųjų įrenginių įkrovimą, aukštos klasės garso sistemą „B&O Sound System“. „Puma Titanium X“ taip pat išsiskirs tik jai būdingomis vidaus ir išorės detalėmis, paryškinančiomis gundančią „Puma“ išvaizdą.

  Pirmadienį 21:11 Elektronika.lt IT
 • Kaip uždaryti iš karto kelis atidarytus svetainių langus „iOS“ „Safari“

  „iOS“ įrenginių naudotojai žino, kad atidarytų interneto svetainių langus galima pašalinti iš sąrašo tiesiog per jas perbraukus pirštu iš dešinės į kairę. Tačiau, ne visada tai pats patogiausias būdas.

  Pirmadienį 08:11 Elektronika.lt IT
 • Frankfurte „Mercedes-Benz“ parodė naujus, galingus ir efektyvius modelius

  Frankfurto automobilių parodoje „Mercedes-Benz“ nustebino itin plačia pristatytų elektromobilių ir hibridinių modelių gama bei drąsiais pareiškimais ekologijos srityje. Daugiau nei pusė parduotų modelių 2030 m. – varomi elektra, o dar po devynerių metų visi asmeniniai bei lengvieji komerciniai automobiliai jau bus elektriniai.

  Šeštadienį 18:13 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2019 Glaustai.lt.