Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • „Garmin“ naujųjų delninių kompiuterių serija: leiskitės į nuotykius nelikę be ryšio

  „Garmin“ ką tik išleido delninių kompiuterių seriją: „Montana 750i“, „Montana 700i“ ir „Montana 700“ yra naujausi GPS navigacijos prietaisai, kurie naudojami lauke.

  Prieš 4 val. Elektronika.lt IT
 • „Samsung“ pristatė galingąją „Galaxy Note20“ seriją

  „Samsung“ surengė pirmą virtualų savo produktų pristatymą, per kurį pademonstravo net penkis naujus įrenginius. Daugiausiai dėmesio sulaukė aukščiausios klasės flagmanai – „Galaxy Note20“ ir „Galaxy Note20 Ultra“.

  Prieš 10 val. Elektronika.lt IT
 • Ventiliatorius – nepamainomas šiltuoju metų laiku

  Tikriausiai visi sutiks, jog per didelė šiluma, tvankumas patalpose neigiamai veikia darbingumą, energiją, puikią savijautą, tai pat ir nuotaiką. Jei nenorite patirti didelių išlaidų, tačiau norite įsigyti funkcionalų prietaisą patrauklia kaina, Jūsų poreikius puikiai patenkins ventiliatoriai.

  Vakar 12:24 Elektronika.lt IT
 • „Huawei“ Lietuvoje pristato „MateBook X Pro“ nešiojamąjį kompiuterį

  Tai pirmasis gamintojo įrenginys Lietuvoje, pasižymintis itin plačiu bei ryškiu „FullView“ ekranu, stebinančios galios procesoriumi bei subtiliomis industrinio dizaino linijomis. Pasak gamintojo atstovų, „MateBook X Pro“ sujungia klasiką su inovacijomis, verslą su laisvalaikio poreikiais, technologinę ateitį pristatydamas čia ir dabar.

  Antradienį 14:47 Elektronika.lt IT
 • „Oppo Watch“ jau galima įsigyti mūsų žemyne

  „Oppo“, ilgus metus gaminusi pigesnius puikių parametrų išmaniuosius telefonus, šių metų Kinijoje kovą pristatė „Oppo Watch“ išmanųjį laikrodį, kuris atrodo kaip iš akies luptas „Apple Watch“. Šis įrenginys oficialiai buvo pristatytas ir Europoje.

  Pirmadienį 20:32 Elektronika.lt IT
 • Kaip „Koenigsegg“ gali žadėti, kad daugiau nei 1700 arklio galių turinti „Gemera“ bus...

  „Koenigsegg Gemera“ - praktiškiausias švedų hiperautomobilių gamintojo kūrinys. Šis įspūdingas iš anglies pluošto pagamintas automobilis turi keturias sėdimas vietas. Be to, jis yra patogesnis nei kiti „Koenigsegg“ modeliai. Ir gali aplinkai nepadovanoti jokio papildomo CO2, nors turi galingą vidaus degimo variklį ir garsiai burzgiančią išmetimo sistemą. Kaip taip gali būti?

  Pirmadienį 14:25 Technologijos.lt Elektronika.lt IT
 • Kaip telefoną lengvai paruošti kurtiesiems ar neregiams?

  Pastaruoju metu išmaniųjų telefonų gamintojai ir programinės įrangos kūrėjai skiria vis daugiau dėmesio tam, kad jų įrenginiais galėtų pilnavertiškai naudotis žmonės, turintys įvairių negalių. Tam tereikia aktyvuoti kelias funkcijas išmaniųjų nustatymuose, o dalį papildomų galimybių, kaip įgarsinamas ką mato telefono kamera, atlieka papildomos programėlės.

  Sekmadienį 19:14 Elektronika.lt IT
 • Lietuviškas startuolis taupo laiką ir pinigus: krovinius padeda pervežti mygtuko paspaudimu

  Naujas logistikos valdymo įrankis „Freidesk“ savo klientams padeda pervežti krovinius greitai ir pigiai – vienu mygtuko paspaudimu. Jis jau įgijo daugiau nei 100 žinomų partnerių pasitikėjimą. Platforma naudojasi per 1200 vežėjų įmonių ir jų gretos nuolat auga.

  Penktadienį 20:28 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2020 Glaustai.lt.