Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

IT

 • Ką daryti, jei neveikia kompiuterio klaviatūra

  Nenuvertinkite neveikiančios klaviatūros, kol neatliksite keletą paprastų dalykų. Yra daug priežasčių, kodėl klaviatūra gali neveikti. Populiariausios iš jų yra šios: neteisingas pajungimas, išsikrovusios baterijos, programinės įrangos gedimas, išsiliejęs skystis ir, galiausiai, kompiuterio vidinių komponentų ar pačios klaviatūros gedimas.

  Prieš 7 val. Elektronika.lt IT
 • Ką daryti, jei neveikia kompiuterio USB prievadai

  Pristatysime keletą problemos nustatymo ir sprendimo būdų. Jei kompiuteris nereaguoja į USB pajungtą įrenginį, išbandykite šiuos metodus. Jei nepadės vienas – pereikite prie kito.

  Vakar 07:23 Elektronika.lt IT
 • „Xiaomi Mi A2 Lite“ – geriausias 2018 m. biudžetinis išmanusis?

  Labai dažnai kalbame apie išmaniuosius – flagmanų žudikus, tačiau toks teiginys šiek tiek neteisingas, nes visi flagmanai iki šiol gyvi. Tai kur tada tie žudikai? O štai biudžetinių išmaniųjų segmente gamintojai kovoja iš tikrųjų. „Xiaomi Mi A2 Lite“ – išmanusis, kuris gali lengvai tapti 2018 m. biudžetinės klasės telefonų žudiku.

  Antradienį 14:19 Elektronika.lt IT
 • Ką turėtumėte daryti paveldėję ar įsigydami naudotą „Mac“ kompiuterį

  Kartais gyvenime taip atsitinka, kad tenka perimti mirusio giminaičio kompiuterį, o gal perkant naudotą kompiuterį pardavėjas nuslepia informaciją, kad kompiuterį naudojo šiuo metu jau miręs žmogus.

  Pirmadienį 06:31 Elektronika.lt IT
 • Kaip žinoti, kurį išmanųjį laikrodį pasirinkti?

  Ką daryti, jei niekaip nenusprendžiame, kuris išmanusis prietaisas yra tinkamiausias mus lydėti atšiauresniais orais? Tuomet pats laikas ant rankos užsisegti išmanųjį laikrodį, kuris atstoja tiek dalį telefono, tiek geriausias laikrodžių savybes.

  Penktadienį 17:26 Elektronika.lt IT

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2018 Glaustai.lt.