Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Švietimas

 • Nuo žemės gelmių iki kosmoso platybių – geodezininkų reikia visur: 7 perspektyvios karjeros...

  Geodezija yra mokslas apie Žemę. Tik dėl jos mes žinome teritorijoje esančių objektų padėtį, galime orientuotis vietovėje naudodami „Google“, maps.lt ir kitus žemėlapius. Geodezininkų reikia visur – kad išmatuotų žemės gelmes, teritorijų ir objektų geometriją, o taip pat ir dirbtų su kosminių palydovų teikiama informacija – optinių jutiklių nuotraukomis ir radarų duomenimis – spręsdami ne tik su žeme susijusius klausimus. Sukurta daugybė skaičiavimo algoritmų, pagal kuriuos naudojant palydovų...

  Prieš 2 val. 15min.lt Švietimas
 • Abiturientai laikys geografijos egzaminą

  Trečiadienį abiturientai laikys valstybinį geografijos brandos egzaminą. Nacionalinės švietimo agentūros duomenimis, šiemet jį rinkosi 3476 abiturientai, tai yra pustrečio šimto daugiau nei pernai.

  Prieš 4 val. 15min.lt Švietimas
 • Šiaurės Amerikoje įprastas tvaraus investavimo modelis sėkmingai pritaikomas ir Lietuvoje

  Tvarumo sąvoka šiandien vis plačiau vartojama ne tik kalbant apie prekes ir produktus ar žmogaus gyvenimo būdą, tačiau ši sąvoka vis aktualesnė ir kalbant apie investavimą. Žengdamas į savo veiklos trisdešimtmetį, LCC tarptautinis universitetas savo finansinės paramos tradicijas visuomet vystė tvariai.

  Vakar 10:13 15min.lt Švietimas
 • N.Cesiulis apie Tūkstantmečio mokyklas: su mumis nesikalba, ministerija – tai netiesa

  Gegužės vidury Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) pristatė ilgai paslapčių suptą Tūkstantmečio mokyklų programą. Tačiau kai kurių savivaldybių atstovai sako, kad esą ne daug kas jiems paaiškėjo. Informacija – nebent tik per medijas, o ŠMSM atstovai neva lanko tik selektyviai. Ministerijos atstovai pabrėžia – virtualūs susitikimai vyksta nuo balandžio, tačiau ne visi juose dalyvauja.

  Šeštadienį 10:00 15min.lt Švietimas
 • Edukologė papasakojo, kodėl verta atsigręžti į Prancūzijos švietimo modelį

  Suomijos, Anglijos ir kitų Europos šalių švietimo modeliai jau seniai traukia tiek užsienio šalių, tiek Lietuvos pedagogų, edukologų dėmesį. Visuomenėje garsiai diskutuojama apie vieno ar kito švietimo modelio privalumus. Europos mokyklų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo inspektorė, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Švietimo akademijos profesorė Daiva Jakovonytė-Staškuvienė kviečia žvilgtelėti į Prancūzijos švietimo modelį. „Patikėkite, šios šalies švietime yra sveikintinų idėjų, kurias...

  Šeštadienį 08:00 15min.lt Švietimas
 • Abiturientai laikys informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą

  Abiturientai laikys informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą

  Penktadienį abiturientai laikys informacinių technologijų valstybinis brandos egzaminą Šį egzaminą pasirinko 2588 kandidatai, pranešė Nacionalinė švietimo agentūra.

  Penktadienį 06:18 15min.lt Švietimas

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2021 Glaustai.lt.