Rikiuoti pagal: Naujumą|Populiarumą
Laikotarpis:

Švietimas

 • Darželio sėkmės istorija: pakeitę ugdymą, rado būdą į veiklas įtraukti visus vaikus

  Kas yra įtraukusis ugdymas ir kaip jis veikia vaikų ir jų šeimos gyvenimą? Apie tai gali daug papasakoti Panevėžio rajone Dembavoje esančio lopšelio-darželio „Smalsutis“ bendruomenė, jau kurį laiką kasdien susidurianti su tokio ugdymo vaisiais.

  Prieš 7 val. 15min.lt Švietimas
 • LSMU medicinos pirmakursiai tapo gydytojų bendruomenės nariais

  Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) – ypatingas renginys: 450 pirmojo kurso LSMU medicinos studentų, pradėdami kelią į atsakingą mediko profesiją, gavo simbolinę dovaną – savo pirmąjį baltą mediko chalatą. Būsimieji gydytojai prisiekė draugų, kolegų, mokytojų akivaizdoje ir buvo pasveikinti prisijungus prie medikų profesinės bendruomenės.

  Vakar 14:33 15min.lt Švietimas
 • Mokyklose – akcija „Apibėk mokyklą“ arba „Pertrauka be kaukės“

  Prasidėjusi kova su COVID-19 virusu privertė ugdymo įstaigų bendruomenes dirbti nuotoliniu būdu ir taip prisidėjo prie mokinių fizinio aktyvumo sumažėjimo, nutukimo padidėjimo. Vaikai, nepatirdami judėjimo džiaugsmo ir negalėdami psichologiškai „išsikrauti“, tampa pasyvūs ir abejingi, prastėja imlumas informacijai, jiems sunku susikaupti pamokų metu, rašoma Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro pranešime žiniasklaidai. Sumažėja jų atsparumas ligoms, susilpnėja raumenys ir raiščių...

  Vakar 08:26 15min.lt Švietimas
 • Studijų programas atnaujina pagal rinkos diktuojamas sąlygas

  Studijų programas atnaujina pagal rinkos diktuojamas sąlygas

  Karjeros kelio krypčiai didelę įtaką daro ne tik pašaukimas, bet ir darbo rinkos diktuojamos sąlygos. Aukštosios mokyklos, atsižvelgdamos į besikeičiančias tendencijas, kasmet pristato naujų studijų programų, žadėdamos studentams stiprų žinių...

  Pirmadienį 10:55 15min.lt Elektronika.lt Švietimas
 • Mokyklos jau gali registruotis veikloms, skirtoms gerinti mokinių savijautą

  Mokyklos jau gali registruotis veikloms, skirtoms gerinti mokinių savijautą

  Šią savaitę startuoja Geros savijautos programa – mokyklos jau gali registruotis veikloms, skirtoms gerinti mokinių savijautą, stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, penktadienį pranešė Švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

  Penktadienį 08:26 15min.lt Delfi.lt Švietimas

 

Sprendimas: UAB Interprekyba
© 2021 Glaustai.lt.